Alergolog Dziecięcy Lublin

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Monika

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze- dzieci ją po prostu uwielbiają.

Opinia dodana przez: Paula

lekarz Grażyna Żywicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

lekarz z poświęcenia zawsze pomocna i można o każdej poże na nią liczyć kiedy zachodzi potrzeba. Umie wytłumaczyć i osobiście podejść do każdego z pacjentów, ma dobre podejście do dzieci

Romera 57
Lublin

Jeżdżę z moim synem do Pani Doktor i jestem zadowolona,stara się wytłumaczyć wszystko kompetentnie i jest miła,pyta także czy leki pomagają jak dziecko się czuje także polecałabym tego lekarza jeśli ktoś ma dziecko alergika.

Anna Horaczyńska-Wojtaś

Gabinety lekarskie
Wallenroda 13
Lublin

Pani doktor jest po prostu rewelacyjnym specjalistą, moja córka miała zabieg robiony w sanitasie i muszę przyznać, że zabieg jej bardzo pomógł, ponieważ zdecydowanie lepiej słyszy, pani doktor jest dobrym specjalistą i jest bardzo życzliwa i pomocna, muszę przyznać, że pierwszy raz jestem aż tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Anna