Lekarze Alergolog

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

dr hab. n. med. Jerzy Jarząb

Alergolog

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: maszrum

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog, Alergolog dziecięcy

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała. Naprawdę polecam.

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
00-040 Warszawa

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

Krystyna Sikora

Alergolog dziecięcy, Pediatra

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Lekarka fachowa, uprzejma, cierpliwa, nie zleca niepotrzebnych badań, wpiera w procesie leczenia , pomaga dobrać optymalną kurację. Szczerze mówiąc, brakuje gwiazdek na skali
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Krystyna Gietkiewicz

Alergolog

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

dr n. med. Marta Chełmińska

Alergolog, Internista

Armii Krajowej 116 lok. 5
Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

lekarz Bożena Orzechowska

Fabianiego 7
Radomsko

Jest to jedyny alergolog który tak poważnie mnie potraktował. Męczę sie z alergią od 11 roku życia - 15 lat. Pani doktor Orzechowska bardzo zaangażowała sie w moje leczenie i odczulanie. Mimo iż miałam problemy i bardzo silne reakcje alergiczne, nie poddała się, stwierdziła wręcz że tym bardziej trzeba coś z tym zrobić. Ma wspaniałe podejście do pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i nie ...

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Równa 16
58-100 Świdnica

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Michał Ziembowski

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: mirka
Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr hab. n. med. Zbigniew Doniec

Alergolog dziecięcy

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Wspaniały lekarz,naprawdę polecam ,ma wspaniałe podejście do dziecka jak i rodzica.Człowiek godny zaufania

lekarz Kondrat Chełmiński

Alergolog, Laryngolog

derm-al
Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

lekarz Ewa Januszewska

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Alicja Pawlak

Laryngolog, Alergolog

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Przemiły, kompetentny i konkretny lekarz. W pełni zaangażowany z ogromna wiedzą i wspaniałym podejściem. W kilka minut pani doktor postawiła trafną diagnozę i przeszła do leczenia. Dziękuję i z czystym sumieniem Polecam
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Sulkowski

Pionierska 28/1
82-300 Elbląg

Pan doktor to wspaniały lekarz. Mamy za sobą kilka wizyt,jak to zazwyczaj bywa,dzieci rozkłada przed weekendem. Pan doktor nigdy nam nie odmówił pomocy. Nigdy nie zignorował telefonu. No i przede wszystkim sumiennie bada. Ogromna wiedza i intuicja. No i mieliśmy sytuację że oprócz dwuletniego synka chcieliśmy osłuchać też drugie dziecko mające dwa miesiące, ponieważ coś nas niepokoiło. Pan doktor,zrobił to przy okazji,nie obciążając nas podwójnie,co było dla nas sporym zaskoczeniem ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Pediatra, Alergolog

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maria Witkowska

Pulmonolog, Alergolog

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.