Alergolog Bełchatów

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

powiem tak: drugi rok razem z mężem i córeczką jesteśmy pacjentami pani doktor. zawsze wyjaśni, ma b.dobre podejście do dziecka, lubi pogadać :) nie traktuje jakoś z góry... najpierw jeździłam z córeczką, ale kiedyś lekarz rodzinny nie rozpoznał u mnie nic, a ONA TAK!!! zapalenie oskrzeli.... polecam... innym mamom też polecam

Opinia dodana przez: babycorn1 agata.stepien

Bolesława Chrobrego 24
Bełchatów

Przemiła pani doktor,profesjonalistka.Moja córka urodziła sie z alergią pokarmowa,co miesiąc lądowałysmy w szpitalu. Na chwile obecna moze prawie wszystko jesc,nie bierze zadnych leków .
Właśnie pani dr.Wiernik leczyła ,dawała wskazówki jak wyprowadzi dziecko z takiej alergi.Godna polecenia.

Czapliniecka 5
Bełchatów

Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.
W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.

Opinia dodana przez: Kazimierz N.

lekarz Maria Szczęsna

Weigla 18

Energetyków 6/3

lekarz Maria Szczęsna

Bełchatów

Alergolodzy w mieście Bełchatów