Alergolog W Okolicach Białogard

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna

Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Pulmonolog, Pediatra

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!

Opinia dodana przez: Rad Klos

Jabłoniowa 24

Witam.
Na samym początku chciał bym zaznaczyć, że ten komentarz nie ma na celu oczerniania tego"specjalisty" a jedynie udzielenie cennej rady.

Witam.
Ten Pan za wizytę bierze ok 180zł, cena ta oczywiście nie obejmuje pozostałych badań. Wszystko będzie was kosztowało ok 500zł. Usłyszycie, że zawsze jest do waszej dyspozycji i jeśli tylko macie jakiś problem to możecie przychodzić. Mój brat jest od urodzenia niepełnosprawny. Rodzice udali się z nim do tego specjalisty ponieważ się dusił i nic nie mógł jeść. Myśleliśmy, że to alergia. Skasował ich 180zł za wizytę i za pozostałe badania 300zł.. nie mówiąc już o lekach które też nie są tanie. Bratu oczywiście nie przeszło. Poszli więc na wizytę ponowną. W odpowiedzi usłyszeli, że jest on wybrykiem natury i po prostu powinniśmy dać mu umrzeć. Dodał, że w Stanach wiele by zapłacili żeby go zbadać bo dzieci z jego wadą żyją kilka dni a mój brat ma 17 lat. Dodał również żeby moi rodzice nie przychodzili więcej.
Ten człowiek nie ma uczuć. Sam bym tak nie potraktował najgorszego wroga tak jak on potraktował chorego od urodzenia chłopca.

Opinia dodana przez: Dawid

Barwice

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Pediatra

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Lekarz w 100% godny polecenia , leczę dwoje dzieci u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni . Mało takich lekarzy .

Opinia dodana przez: Aleksandra

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi ...

choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

ulica Jabłoniowa 24 b/c