Alergolog Białystok

dr n. med. Jolanta Wasilewska

Warszawska 81 lok. 16
Białystok

Dwukrotnie byliśmy z córką u pani doktor. Podejście - jest chaotyczna, nie skupia się na pacjencie - wciąż odbiera telefony, ustala coś z pielęgniarką. Nie tłumaczy, o wszystko trzeba się dopytywać. Nie prowadzi karty pacjenta. Po wykonaniu testów i ich wynikach (tu plus: wszystko sprawnie i wyniki przesłane na mail, z tym że testy kosztowały bagatela 500 zł) zaleciła dietę. Ponieważ wprowadzenie u córki diety nie przyniosło efektów chciałam umówić ...
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.

dr n. med. Ewa Świebocka

Prywatny Gabinet Alergologiczny
ul.Rocha 12A piętro II, pokój 2
Białystok

Zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Wizyta miała miejsce w dsk. Synkowi zlecono pobranie krwi kiedy się o tym dowiedział rozpłakał się a pani zwróciła się do niego: „co Ty baba jesteś czy chłop? Co ty płaczesz?” (Synek ma 6 lat) Pani docent miała obiekcje dotyczące wychowania synka bo zapytałam go czy może jednak dzisiaj pobierzemy krew (zawsze przygotowujemy go na badanie krwi - rozmawiamy z nim i bawimy ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Elżbieta Matuszewska

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Córka kaszlała od kilku miesięcy w UK lekarze ciągle mówili wirus. Poleciałyśmy do PL i poszłyśmy do Dr. Matuszewskiej prywatnie, już na drugi dzień byłyśmy ze skierowaniem w dsk, lekarz w 2 dni zdiagnozowała astmę oskrzelową, zleciła wszystkie badania,zawsze odbierała od nas tel, pomogła w szpitalu znaleźć oddział,dbała o nas jak należy, również zalecone leczenie przyniosło efekt,minęły 2 lata a córka przestała się męczyć. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Alicja Tomorowicz

Alergolog

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Pani doktor bardzo kompetentna nakreśliła od razu problem i sposoby jego rozwiązania. Na wizytę zostałam przyjęta w tym samym dniu w którym zadzwoniłam się umówić, nie czekałam w żadnych kolejkach. Pani doktor tłumaczy wszystko jasno i służy pomocą i nr tel w razie jakichkolwiek wątpliwości. Super, naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim w 100%.

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.
Opinia dodana przez: Ania

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Świetna doktor. Rozmawia konkretnie i dokładnie. to leczenie okazało się z dobrym rezultatem. Dwie wizyty i juz widać poprawę.
Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Patrytcja

Danuta Rutkowska-Rogacz

Alergolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Bardzo dobra Pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, leki które dobiera są trafione, lekarz z powołania. Leczy moja córke już 2 rok polecam

dr n. med. Ziemowit Ziętkowski

Alergolog

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

najsympatyczniejszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać... żeby większość lekarzy była taka jak on żaden pacjent nie miałby obawy pójść do lekarza

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

Alergolodzy w Białymstoku