Alergolog W Okolicach Biecz

Gabinet Specjalistyczny
Ul. Bolesława Prusa 25b
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Doktor! Najlepszy pediatra i alergolog w Nowym Sączu! Sympatyczna, rzeczową, z ogromną kulturą osobistą, nie spieszy się w czasie wizyty i bada dziecko bardzo dokładnie. Dzieci Ją uwielbiają, ma do dzieci niesamowite podejście, co ogromnie redukuje ich stres. To jedyny pediatra w Nowym Sączu z DOKTORATEM, a to świadczy o jej ogromnej wiedzy. Przez wiele lat pracowała w Klinice Alergologii Dziecięcej w Poznaniu, o czym dowiedziałam się od przyjaciółki. Zresztą cały czas bierze udział w naukowych konferencjach. Z tego co wiem nawet za granicą prezentowała swoje prace naukowe. Mojego synka wyleczyła w domu z ciężkiego zapalenia płuc, a dwóch innych lekarzy nie rozpoznała choroby i kierowali nas do szpitala. A w szpitalu jak jest każdy wie. Szczerze polecam Doktor Kościsz! I bardzo Jej dziękuje za pomoc mojemu Kubusiowi!

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

Centrum Medyczne Liszki
469
32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Internista

Krakowska 50
Krosno

Chodziłem po różnych lekarzach z powodu duszności pojawiających sie po wysiłku.Odwiedzałem pulmonologów, kardiologów , internistów i wszystko na nic. Kardiolog do którego poszłem prywatnie szybko popytał o dolegliwosci, zmierzył cisnienie i to wszystko, na odchodnym mówiąć, że mam serce jak dzwon. Poszedłem wreszcie do dr Tenety poleconego prze kilku pacjentów- poświęcił mi ponad godzinę , szczegółowo wypytał, zbadał, wykonał spirometrię i już po badanniu powiedział mi , że astmy oskrzelowej której się bałem nie mam, ale cytuje" jego muzyczne ucho słyszy delikatne nieprawidłowości akustyczne w pracy serca" Podejrzewam u pana wadę serca.Odpowiedziałem , że kardiolog powiedział mi że serce mam jak dzwon. Doktor skierował mnie na ekg, echo serca wskazują gdzie pojśc żeby nie być pozbytym. Echo serca wykazało wadę dwuzastawkową -zastawki jakiejs mitralnej i trójdzielnej. Potwierdziło to diagnoze "mojego" doktora. Jestem teraz pod opieką bardzo dobrego specjalisty poza Krosnem. Wiem , że czeka mnie w przyszłości operacja ,ale mam wszystko wytłumaczone, wiem gdzie iść w razie biedy prowadzi mnie świetny kardiolog z polecenia dr Tenety. Tego lekarza dr Marka Tenetę polecam każdemu.

Opinia dodana przez: wladyslaw stalin

lekarz Jolanta Krypel

Orła Białego
Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista. Kompetentna i dociekliwa, nie przepisuje pochopnie antybiotyków dzieciom. Szczerze polecam

I Brygady 93
Nowy Sącz

Ogromny pozytyw.Profesjonalizm w każdym calu!!!!Wizyta u Pana doktora to ogromna przyjemność -wreszcie pacjent czuje się ważny!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjentka

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Dr.Żurowska jest wybitnym specjalistą,znakomitym fachowcem i rzadko spotykane-również dobrym człowiekiem z ogromnym sercem.Nigdy nie odmówiła pomocy,zawsze udzieli informacji telefonicznie nigdy nie zbywa albo potraktuje z niechęcią.Jest świetnym lekarzem i diagnostą,jej diagnozy zawsze są w punkt.Bardzo mało spotyka się w dzisiejszych czasach takich Lekarzy jak Pani Żurowska.Informacje poprzedników wydają się nie prawdziwe!,Jest to lekarz ceniony przez pacjentów cieszący się dobrą opinia,Pani Doktor powinna być autorytetem dla innych i powinno brać się z niej przykład-jak należy wykonywać swoją pracę czyli do końca i każdych traktować równo czy to pacjent prywatny czy z nfz,Dla Pani Doktor zdrowie pacjenta jest sprawą priorytetową i najważniejsze,jest zawsze oddana pacjentowi w pełni.Cieszę się że do takiego lekarza trafiłem aż miło chodzić na wizyty i widzieć takie postępy w leczeniu.Życzę tej pani doktor wszystkiego co najlepsze bo zasługuje na to w pełni i aby nikt nie wypisywał nie prawdziwych rzeczy,bo żeby coś pisać trzebe mieć podstawy,ja mam rezultaty w leczeniu i pozytywne opinie wielu pacjentów.

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

dr Maria Perek

33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Trafiłam do niej z konieczności, gdyż moja sześciomiesięczna wtedy córeczka wyglądała jak poparzona, miała popękane uszka z których zaczął się sączyć płyn. Nie wiedziałam co mam robić. Wcześniej chodziłyśmy do pediatry, która twierdzia, że to "skaza białkowa" a przy tym atopowe zapalenie skóry. Przepisywała przeróżne maści które nie pomagały, kazała nawet odstawić od piersi, bo mój pokarm nie służy dziecku! Ale wtedy coś na prawdę jej zaszkodziło i zdecydowałam się na wizytę u alergologa. Pani dr Perek nie dość, że gdyby nie moja inicjatywa, to nawet nie chciała obejrzeć dziecka tylko zza biurka popatrzyła i rozkładając ręce powiedziała, że to atopowe zapalenie skóry i przepisała Nutramigen (mleko bez mleka) zachęcając do kupna jeszcze nowszego mleka z tej serii (op 60zł)tak na próbę zaznaczając, że może pomoże ale ona nie wie! Zapisała maść do zrobienia (jeden składnik jest nie osiągalny w Polsce)której nie dało się zrobić, trzeba było znowu jeździć i poprawiać receptę. To był piątek, mało która apteka robi leki w tym samym dniu a mi zależało na czasie. Pytam się, czy to jest specjalista, który nawet nie badając dziecka, nie zlecając żadnych badań wciska reklamowany produkt posługując się dziećmi jak królikami doświadczalnymi i przepisuje maść nie znajac tak na prawdę przyczyny alergii?! Ba, nawet pani doktor nie kazała przyjść do kontroli! Podkreślam, że to była wizyta prywatna i z wielką łaską. Na szczęście trafiłam na panią dr Golik i to jest lekarz godny polecenia, kompetentny który do kazdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem. Już na pierwszej wizycie (NFZ)zleciła badania z krwi i testy na podstawowe alergeny i dopiero mając przed sobą wyniki zastosowała dietę i odpowiednie leczenie. Gdybym mogła cofnąć czas, karmiłabym piersią do dzisiaj unikając mąki pszennej i kurzego jaja!

lekarz Teresa Tuszyńska-Jonakowska

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna "Dent-Mal"
Rokitniańczyków 30
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie najlepszy dr alergolog w Nowym Sączu.Jak sie okazalo pięc lat stracilem u innego dr alergologii leczac sie nie na to na co jestem uczulony- na dodatek w nieprawidlowy sposob!!!.Po trafnie wskazanych badaniach i
odpowiednich lekach w koncu po tylu latach poprawa!

odpowiednich lekach w koncu po tylu latach poprawa!
Na dodatek super tlumaczy zarowno przebieg i charakter choroby jak i dzialanie lekow ktore przepisuje - teraz dopiero wiem, ze wiedza z google to nie to samo co wiedza podana przez doktora o chorobie i sposobie dzialania lekow!Nie ogranicza sie do przestarzalych sposobow leczenia.Przepisuje najnowszej generacji lekarstwa- bo w odroznieniu od reszty dr w Saczu wie ktore to sa i jak je stosowac.Uczesticzy w publikacjach naukowych - inni moga sie od niej w Saczu uczyc.