Alergolog Bielsko-Biała

Alergolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Pulmonolog, Pediatra

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Jola

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.

Opinia dodana przez: eNo hekabe__

lekarz Grzegorz Anczakowski

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również moi znajomi byli zaszokowani. Nie chcialam juz ponownie dzwonic i wyjasniac sprawy. Jak mozna miec zaufanie do takiego pediatry???!!! Na cale szczęście udalo mi się znalezc innego pediatrę. Jak dla mnie przynajmniej uprzejmość 0!

Opinia dodana przez: Aga

Blokowa 40
Bielsko-Biała

lekarz z powolania oby takich wiecej nigdy nie odmowila pr zyjecia zawsze sluzy pomoca jak potrafi najlepiej

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Córka cały 2014 rok przechorowała - szpitale, wizyty od lekarza do lekarza.. W grudniu 2014 trafiliśmy do Pani Doktor Małgorzaty Rajzer i dużo weselsza ta nasza rzeczywistość od tego czasu:) Pani Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę co pozwala jej na szersze spojrzenie na obraz choroby - stąd trafna diagnoza pojawiła się już na pierwszej wizycie, a zalecone przez nią leczenie daje niesamowite efekty! Jest to lekarz z powołania - nawet po godzinach pracy nie zapomina o swoich pacjentach! Polecam wszystkim!!!

Opinia dodana przez: Eliza

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
ul. Osterwy 4
Bielsko-Biała

Widzę że nie jestem tutaj pierwszą nie zadowoloną matką z pana lekarza Szczerbowskiego i jak mi wiadomo nie doktoryzowała się więc żadnym doktorem nie jest!

Moja córka jest alergikiem ma silne AZS co usłyszałam od pana: ee tam nie ma się czym przejmować. Poprosiłam o przepisanie mleka dla córki przepisał mi jedną puszkę, jak zapytałam czy może przepisać mi choć 10 puszek ( 1 szt starcza na 5 dni) odpowiedział że nikt mi więcej nie przepisze a poza tym dziecko jest już duże i nie musi jeść samego mlek,a może gdyby była zdrowa to owszem mogła by wszystko jeść ale jeśli dieta dziecka opiera się tylko na mleku to co mam jej niby dać ? Zagłodzić? zaczął się tylko głupio uśmiechać i poinformował nie że WY matki zawsze coś wymyślacie i dużo mówicie ( owszem ale wiemy o czym, nie tak jak on) ostatecznie skierował nie do gastrologa bo według niego wysypka rany na ciele dziecka to nie objaw alergii. Proponuję panu wrócić z powrotem na fakultet bo prawdopodobnie zaliczył go pan na ściągach!

Również kierował nas na płatne badania do wyznaczonego przez niego laboratorium, potwierdzam również to że dużo mówi ale nie na temat i że jest ukierunkowany tylko na zysk a nie na pomoc dziecku.
NIE POLECAM jeśli nie wierzycie, zawsze możecie zmarnować czas :D

Opinia dodana przez: Jaga

lekarz Barbara Putyra

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Grażyny 9
Bielsko-Biała

Byłam u lekarki z dwulatkiem mamy problem z AZS, była miła na tyle ile powinna, przyszłam do niej leczyć dziecko więc nie oczekiwałam od niej że będzie słodzić! Moja córka jest dość krzykliwym dzieckiem, żaden lekarz jak do tej pory nie potrafił jej uspokoić by np. ją osłuchać, a pani Barbarze się to udało, udało się jej nawiązać spokojną relacje z dzieckiem! Jeśli chodzi o samo leczenie, przepisała nam receptę na której były różne cenowo leki, mi odpowiadały. Niektórzy zarzucają jej że przepisuje drogie lekarstwa cóż ja jestem za postępem a nowej generacji leki/maści niestety ale są drogie. Dostaliśmy również skierowanie na badanie z krwi oraz duża ilość mleka na receptę, nie miała problemu tego przepisać nie musiałam się prosić tak jak u A. Szczerbowskiego który informował gdzie mam prywatnie zrobić badania córce miała w tedy 12 mcy a koszt tych badań to jakieś 600 zł, a jak prosiłam o mleko dla dziecka to przepisywał 1 puszkę i informował ze więcej nie przepisze bo wymyślam a poza tym dziecko jest na tyle duże że mleka nie muszę jej już podawać i żebym sobie do gastrologa z nią pojechała, wiem pan ma kuku. Wracając do Pani Barbary jestem z niej zadowolona bo nas nie olala, przejęła się małą, potrafiła ją "okiełznać" :) i według mnie podjęła prawidłowe leczenie. Pamiętajmy lekarz jest tylko człowiekiem nie cudotwórca, a co do arogancji tej pani wątpię by była to prawda a jeśli tak to zmieniła się na duży + bo mam rok 2016!! Pozdrawiam i ocenę jej pozostawiam wam spróbujcie!

Opinia dodana przez: Jaga

Centrum Medicover - Bielsko - Biała