Alergolog Bielsko-Biała

Bielsko-Biała Alergolog dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Andrzej Szczerbowski

Alergolog, Pediatra

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
ul. Osterwy 4
Bielsko-Biała

Czytam opinie n.t. doktora Szczerbowskiego i zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, czy może jest dwóch alergologów o tym nazwisku. Od pięciu lat leczy mojego syna. Na dzień dobry pochwalił pediatrę, że tak szybko i trafnie zdiagnozowała dziecko.
Najpierw doktor przeprowadził testy i zalecił bardzo konkretną obserwację. Typowe leki dla alergików działały doraźnie, więc wspólnie zdecydowaliśmy o odczulaniu. Jest to długotrwały proces, ale w naszym przypadku ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również ...
Opinia dodana przez: Aga

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka.
Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam.
Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Dorota Laszczak

Alergolog, Pediatra

Blokowa 40
Bielsko-Biała

Pani Doktor poświęciła dużo czasu na zbadanie mojego syna. Przeprowadziła dokładny wywiad. Ogólnie wszytsko dobrze, wydawała się być kompetentna aczkolwiek nie do końca odpowiadała mi komunikacja między nami.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Ewa Liska-Markiel

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medicover Bielsko - Biała
Karpacka 24
43-300 Bielsko-Biała

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani. Jest opryskliwa i nieuprzejma. Nie wysłuchuje do końca pacjenta. Najpierw pyta co mnie do niej sprowadza, a gdy zaczynam mówić o swoich dolegliwościach, przerywa w połowie zdania. Gdy w wywiadzie oświadczyłam, że robiłam tomografię zatok, zapytała mnie gdzie ją mam, odpowiedziałam, że w domu ponieważ nie przyszło mi do głowy żeby brać do alergologa badania laryngologiczne, to opryskliwym tonem powiedziała, że ona też ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Barbara Łukasiewicz-Świerczyńska

Alergolog

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.
Opinia dodana przez: eNo

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
ul. Z. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Wizyta u pani doktor wygląda tragicznie. Zero konkretów . Brak podejścia . Po trzech wizytach pani doktor nawet nie chciała wystawić recepty. Niech robi to pediatra .
Generalnie omijajcie szerokim łukiem . Pani już ma w nosie leczenie dzieci .
Widac że w pracy jest za kare
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Irena Markiewicz-Bendkowska