Alergolog Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog stawów

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore.
Widac ze prawdziwie chce ...

Technik elektroradiolog MRI 1 odc. kręgosłupa/głowy Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Bielsko-Biała Alergolog dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Andrzej Szczerbowski

Alergolog, Pediatra

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
ul. Osterwy 4
Bielsko-Biała

Widzę że nie jestem tutaj pierwszą nie zadowoloną matką z pana lekarza Szczerbowskiego i jak mi wiadomo nie doktoryzowała się więc żadnym doktorem nie jest!
Moja córka jest alergikiem ma silne AZS co usłyszałam od pana: ee tam nie ma się czym przejmować. Poprosiłam o przepisanie mleka dla córki przepisał mi jedną puszkę, jak zapytałam czy może przepisać mi choć 10 puszek ( 1 szt starcza na 5 dni) odpowiedział ...
Opinia dodana przez: Jaga

lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również ...
Opinia dodana przez: Aga

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka.
Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam.
Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Barbara Łukasiewicz-Świerczyńska

Alergolog

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.
Opinia dodana przez: eNo

Dorota Laszczak

Alergolog, Pediatra

Blokowa 40
Bielsko-Biała

Jestem kompletnie zawiedziona i rozczarowana, ta pani nie powinna pracować z dziećmi. Zero podejścia do dziecka a bada jakby się bała dotknąć dziecko. Nic nie pomogła nam a wręcz miała problem wypisać syrop na alergie widząc że dziecku wyszła alergia na testach. Nie polecam a wręcz odradzam.

lekarz Ewa Liska-Markiel

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medicover Bielsko - Biała
Karpacka 24
43-300 Bielsko-Biała

1. Podczas wywiadu pacjent jest lekceważony, a rozmowa przebiega w dziwny, napięty sposób. Odniosłam wrażenie, że Pani Liska-Markiel lubi się wywyższać. Kilkakrotnie podczas rozmowy podkreślala, że przyszłam do specjalisty.

2. Byłam umówiona na godzinę 14, Pani alergolog przyszła do pracy o 14.40, do gabinetu weszłam o 15.20. Zamiast przeprosić dużą grupę pacjentów oczekujących na korytarzu, zwróciła w bezczelny sposób uwagę recepcjonistce, że nie ma przygotowanych recept na swoim biurku.

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
ul. Z. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Irena Markiewicz-Bendkowska