Alergolog W Okolicach Bolków

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Marek Orski

Pulmonolog, Internista

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. To on w końcu postawił prawidłową diagnozę. Nie zapomnę czasów kiedy moja skóra przypominala pergamin z ranami na dłoniach, przegubach. Miesiącami chodziłam do lekarzy którzy nie potrafili okreslić co mi jest. Chociaż testy nie wyszły,alergolog stwierdził od razu że mam atopowe zapalenie skóry. Po tygodniu widoczne już były pierwsze efekty leczenia. Teraz praktycznie ran na ciele nie mam , choć mam wrażenie że alergolog na siłę próbuje mnie ściągać do gabinetu aby więcej zarobić. Mimo tego polecam z najczystszym sumieniem

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Pani doktor całkowicie spełnia moje oczekiwania , moje dzieci uwielbiają chodzić do jej gabinetu. Kompetentna i o wielkim sercu ,robi więcej niż powinna.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Pediatra

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Miernicza 3
Dzierżoniów

Witam! Dr Wolańska nie należy do osób przesadnie wylewnych i uprzejmych ale na pewno nie mogę powiedzieć ,że jest nie uprzejma. Konkretna , rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i UWAGA córka była leczona na alergie przez innego znanego dzierżoniowskiego alergologa a po testach u tej Pani okazało się,że dziecko nie ma żadnej alergii.Testy zrobione solidnie, do każdego nakłucia osobna szpatułka a nie jak w poprzednim gabinecie pielęgniarka nakłuwała każdy alergen jedną i tą samą tzw. igłą.Dziecko niepotrzebnie wymęczone testami i bardzo dużą ilością leków i do tego wydany ogrom pieniędzy . Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Wolańską chociażby dla tego,że zanim przepisała jakiekolwiek leki to zaczęła od prozaicznej przyczyny -porządnego odrobaczenia dziecka co przyniosło niesamowity efekt.Duszności i potworny kaszel który spędzał nam sen z powiek od paru miesięcy jak na razie minęły. Kazała odstawić ponad połowę leków , które dziecko brało do tej pory . Drodzy rodzice jak macie dziecko które nie jest w stanie funkcjonować przez kaszel a duszności są tak silne ,że aż maluch zwraca to doskonale wiecie o czym mówię!!! Wizyta prywatna 80zł z testami 150zł. Tak dla jasności to wcześniej robiłam testy na ul.Kopernika i tam leczyłam dziecko jeśli jesteście w podobnej sytuacji to szczerze radzę skonsultujcie się z innym specjalistą, ja wybrałam dr Wolańską i jak na razie jestem zadowolona .

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Pani doktor po pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę, dokładnie opisła i wytłumaczyła co mi dolega, jak należy leczyć i jakie są rokowania. Przeprowadziła wszystkie badania, które potwierdziły diagnozę i nie owijając w "bawełnę" powiedziała- jak najszybciej operacja. Minęły dwa lata od tego zabiegu, jestem pod stałą opieką Pani doktor i czuję się bezpiecznie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Wczoraj miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić gabinet pani Florkiewicz,ale już od początku nie spodobało mi się to ,że na godzinę 18-tą umówione były 3 osoby , ja z córką jako trzecia,brak szacunku dla pacjenta,bo mogłam przecież później przyjechać.Pani ,która robiła testy i spirometrię moimi zdaniem dziwnie się zachowuje, nie wykonuje swoich obowiązków należycie, podpięła spirometrię 12-sto latka do karty mojej 17-sto letniej córki, poza tym kobiecie ,która była przede mną mówiła dokładnie to samo odnośnie promocji od pani doktor dotyczącej obniżenia kosztów wizyty ,ale nikt mnie dokładnie nie poinformował ile kosztują testy w normalnej cenie a ile niby w "promocji"-ja za córkę zapłaciłam 250zł(w tym 100zł wizyta)natomiast pani z dwójką dzieci gdzie jedno miało testy zapłaciła 280zł i czegoś tu nie rozumie.Pani doktor miła,ale bardzo mało czytelnie wypowiadała informacje odnośnie choroby, chaotycznie rozpisała nam coś na kartkach , nawet córka mnie potem spytała czy wszystko było dla mnie jasne.Jeszcze nie podjęłam leczenia więc trudno mi określić prawidłowy dobór leków.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

Gorąco polecam doktora!

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Pani doktor sprawia wrazenie, ze zaniepokojony rodzic o stan zdrowia swojej pociechy przesadza. Raczej nie tlumaczy przyczyny objawow chorobowych, czesto slyszymy od niej zdanie: "Widocznie taka uroda", "Nie ma sensu kierowac na specjalistyczne badania, bo dziecko wyglada zdrowo". I takowego od niej nigdy nie otrzymalismy! Rozumiemy, że ma wieloletnia praktyke i doswiadczenie, ale przeciez rodzice sie niepokoja i chcieliby sie uspokoic widzac zdrowie dziecka odzwierciedlone rowniez w pozytywnych wynikach badan. Czy skierowanie to az tak wielkie koszty, ze kazdorazowo jest nam odmawiane???