Alergolog W Okolicach Byczyna

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Rybczyńska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie..
Po Dr Rybczyńskiej widać, ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Opinia dodana przez: Andrzej

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

Opinia dodana przez: Magda

Słowackiego 13a