Alergolog Bytom

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny dla dzieci i dorosłych

Bytom

Bardzo miła, uprzejma i pomocna Pani Doktor. Fachowe podejście do pacjenta i fachowa diagnoza. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Jerzy Łanowy

Wizyty domowe, Laryngolog

Katolicki Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży "Dom Nadziei"
Konstytucji 9
41-905 Bytom

Bardzo nie uprzejmy lekarz nie słucha pacjenta!!!!trafiając do niego po dwóch ciężkich wstrzasach anafilaltycznych po lekach skierował mnie na badanie krwi.

Z wynikami znów poszłam do tego Pana stwierdził że badania są ok przepisał adrenalinę i kazał wbić sobie w udo przy następnym wstrząsie!!!czy kur....ten lekarz ma pojęcie jak wygląda wstrząs !!!!!!! I czy ma pojęcie ze adrenalina musi być trzymana w lodówce,a może ja mam zapie.....z turystyczną lodówką!!!Chciałam skierowanie na kolejne badania lecz stwierdził że to za obszerny temat,!!! Pojechałam na Curie do Zabrza do Pani alergolog fantastyczna babka i w marcu idę do kliniki do Katowic na wszelkie badania pod kątem mojej alergii.....omijajcie tego lekarza szerokim łukiem pozdrawiam wszystkich kto miał z nim do czynienia:)

Opinia dodana przez: xenia

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

ul.Dworcowa 1 II piętro