Alergolog W Okolicach Chociwel

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

lekarz Piotr Bajerwoicz

Pulmonolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Witam ;]Piętnaście lat temu Pan Piotr Bajerowicz pomógł mojej córci , miała problemy zdrowotne , które wcześniej leczyli wszyscy pediatrzy w Stargardzie i nie potrafili sobie poradzic ...może z opieszałością podchodzili do pacjenta niektórzy na pewno ,np; Pani Kozakowska , kasowała , zmieniała leki i tak co 2 tygodnie.Trafiłam do Pana Piotra i po prostu okazało się , że dziecko ma i alergię i astmę , pomógł nam bardzo za co mogę mu na FORUM gorąco podziękować , druga córcią też się zajmował bo nie wyobrażałam sobie , że mogłabym pójść do kogokolwiek innego i mu zaufać,
TAKICH SPECJALISTÓW a przede wszystkim profesjonalistów w swojej dziedzinie powinno być jak najwięcej, POLECAM PANA DOKTORA .
Moje córki uwielbiały Pana doktora i nigdy podczas wizyt nie płakały , a o zaufanie u dzieci jest trudniej trudniej a niż u dorosłych, mali pacjenci wymagają specjalnego traktowania a ten Pan ma to coś

GORĄCO POLECAM:)

Marzena Bukiel

Pulmonolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że coś się zmieniło w podejściu do pacjenta - na plus. Pani doktor dokładniej wytłumaczyła mi problemy, które wiazać będa się z przebiegiem choroby u mojego dziecka, na jakie niespodzianki bedę mogła liczyć. Po wcześniejszych "nieudanych" wizytach to ta była zdecydowanie inna, nie czułam sie jak intruz.

Leśmiana 7
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.

dr n. med. Maria Znaczko

Pediatra, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200 Choszczno

Nie polecam. Po porodzie stanęłam przed decyzją o wyborze lekarza rodzinnego dla mojego dziecka, ponieważ był to czas kiedy doktor Zimny nie przyjmowała nowych pacjentów, byłam zmuszona zdecydować się na dr. Znaczko. Jest nieuprzejma, na każdą dolegliwość dla mojego dziecka przepisuje syropek NEOSINE pewnie ma płacone pieniądze za wypisywanie tego leku. Syrop jest dobry na wszystko, na odporność, ból gardła, katar, kaszel, zapalenie płuc, biegunkę.. Na wszystko, jak ktoś ma do czynienia z tą lekarką wie z pewnością o czym piszę. Dla niej jedyny sposób na wyleczenie, to faszerowanie dziecka antybiotykami.. Beznadziejny lekarz !!!

Opinia dodana przez: Magda

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii