Alergolog W Okolicach Czarne

Łąkowa 1
Człuchów

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.

Opinia dodana przez: Joanna

Kopernika 4
77-400 Złotów

Nie mogę narzekać, chodzę do niego od czasu do czasu z dziećmi jak już inni lekarze nie dają rady...wtedy on zawsze mi wyprowadzi dziecko. Jest drogi, ale jeśli chodzi o choroby układu oddechowego ma pojęcie, z lekami nie jest tak źle, zawsze proponuje tańsze i droższe jak kogo stać, ale przedtem pyta. Jest bardzo szczegółowy, robi dokładny wywiad i dokładnie osłuchuje dziecko, wizyta nie trwa 5 minut ale czasem z dobre 20-30. Ja polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Barwice

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Drzymały 33/gab.10
89--62 Chojnice

ul. Dąbrowskiego 9
89-600 Chojnice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna
ulica Batorego 4B
89-650 Czersk