Alergolog W Okolicach Daleszyce

Zakład Opieki Specjalistycznej
Waryńskiego 53
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentem Pani Doroty od wielu lat. Jako jedyny lekarz z wielu podjęła długo terminowe leczenie (astma/alergia) które na dzień obecny w znacznym stopniu poprawiło mój stan zdrowia. Zdecydowanie polecam. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem.

Plac mjr Ponurego 16
27-215 Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę

Opinia dodana przez: Monika

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)

Polecam

Opinia dodana przez: renata

Sienkiewicza 65
Kielce

Lekarz świetny, ale nie wiem z jakiego powodu nie chce oglądać dziecka w czasie infekcji. Skąd ja mam wiedzieć czy to zmiany alergiczne czy inne? Dziwne i nie do wyjaśnienia.

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Aga

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Trafiliśmy do tego lekarza ponad 20 lat temu razem z bratem. Przed tym jak trafiliśmy do doktora Zakrzewskiego faszerowano nas antybiotykami. Diagnoza była zawsze ta sama "zapalenie oskrzeli". Hmm...szkoda tylko, że co dwa tygodnie. Gdy zaczęliśmy się leczyć mieliśmy już początki astmy. Dzięki Panu doktorowi jesteśmy zdrowymi, dorosłymi ludźmi, którzy nie widzieli na oczy antybiotyków od bardzo dawna. Lekarz jest rzeczowy i konkretny bo chce pomóc. Szkoda że rozhisteryzowane "mamusie" nie potrafią tego zrozumieć i krzywdzą człowieka niesprawiedliwymi opiniami. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego dobrego.

Opinia dodana przez: Joanna

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia

Kaleta 8
Iłża

U tej pani doktor leczę dziecko prawie 5 lat i jak na razie jestem bardzo zadowolona. To taki "swojski" lekarz. Bardzo miła dla dziecka, udzieli odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, leki daje w większości refundowane. Ja polecam tę Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
25-536 Kielce

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.