Alergolog W Okolicach Działoszyn

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Witam, byłam u tej Pani na wizycie po wizytach u kilku lekarzy za granicą, którzy zlekceważyli problem alergii. Pani doktor jest bardzo miła, tłumaczy wszystko dokładnie, poświęca wystarczająco dużo czasu. Otrzymałam leki oraz wytyczne jak dalej postępować. Nie wiem czy będę u niej kontynuować leczenie, gdyż mieszkam na stałe za granicą, ale jeśli tam znowu zlekceważą mój problem to na pewno przyjadę do niej na testy i dalsze leczenie. Dodam że chodzi tam sporo osób i Pani doktor wszystkim poświęca tak samo dużo uwagi a przy okazji jest bardzo sympatyczną osoba i wydaje się bardzo kompetentnym lekarzem. Ja zdecydowanie polecam!!!

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

powiem tak: drugi rok razem z mężem i córeczką jesteśmy pacjentami pani doktor. zawsze wyjaśni, ma b.dobre podejście do dziecka, lubi pogadać :) nie traktuje jakoś z góry... najpierw jeździłam z córeczką, ale kiedyś lekarz rodzinny nie rozpoznał u mnie nic, a ONA TAK!!! zapalenie oskrzeli.... polecam... innym mamom też polecam

Opinia dodana przez: babycorn1 agata.stepien

lekarz Anna Rybczyńska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie..
Po Dr Rybczyńskiej widać, ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Opinia dodana przez: Andrzej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Bolesława Chrobrego 24
Bełchatów

Przemiła pani doktor,profesjonalistka.Moja córka urodziła sie z alergią pokarmowa,co miesiąc lądowałysmy w szpitalu. Na chwile obecna moze prawie wszystko jesc,nie bierze zadnych leków .
Właśnie pani dr.Wiernik leczyła ,dawała wskazówki jak wyprowadzi dziecko z takiej alergi.Godna polecenia.

lekarz Bogumiła Ujma

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

Niestety ja za nic w świecie nie polecam owej Pani;/ mam dwójkę dzieciaków alergików i przy obydwu popełniła błędy w leczeniu;/ syn ma alergie na mleko krowie, od 7 miesiąca życia jest na bebilonie pepti, teraz ma rok i trzy miesiące i jak próbuję zmienić mu mleko na zwykłe od razu dostaje na twarzy wysypki, ale Pani doktor stwierdziła że już jest duży, ma zacząć jeść normalnie i mam przejść na mleko krowie;/ nawet dziecko niealergiczne poniżej 2 roku życia nie powinno pić krowiego a co dopiero alergik, w dodatku kiedy mówię Pani doktor że wysypkę ma od mleka nie dla alergika, ale cóż to Panią doktor obchodzi skoro ona ma swoją teorię na życie mojego dziecka;/ córka zaś ma alergię wziewną, będąc na 2 wizycie niestety zakaszlała i się zaczęła ciekawa historia..Pani doktor zbadała ją i stwierdziła że ma zapalenie krtani, przepisała jej litanię leków, antybiotyk, steryd ogólnoustrojowy, steryd do nosa, dwa syropy przeciwhistaminowe (nie wiem po co dwa skoro na to samo), dodatkowo po 3 dniach miałam włączyć sterydy wziewne;/ od razu jak wyszłam od owej Pani, skierowałam swoje kroki do mojej niezawodnej pediatry gdyż nie mogłam uwierzyć że dziecko które zakasłało w ciągu dnia 3 razy potrzebuje takiej listy leków;/ cóż, okazało się że to zwykła wirusówka z przedszkola i po inhalacjach przeszło bez problemu, dobrze że nie podałam wszystkiego co Pani Ujma wymyśliła bo przecież moje dziecko by ledwo żyło od takiej ilości tak mocnych leków;/ nawet moja pediatra była w szoku;/ nie dziwię się więc w sumie że rodzice tacy zadowolenie z Pani doktor, jak przepisuje takie leki to na pewno dzieciom przechodzi od razu, tylko czy aż takich potrzeba to już wiem że nie...masakra lekarz, kasę zgarnia konkretną, nawet paragonu nie wystawi a o kolejce przed gabinetem i czekaniu długim nie wspomnę;/

dr n. med. Elżbieta Janusik

Kiepury 18a
Częstochowa

gdy mój syn był mały miał podejrzenie alergii ,więc udaliśmy się na wizyte do tej pani z nadzieja że jako młoda pani doktor powie nam cos więcej od pozostałych .Niestety wyszliśmy strasznie zawiedzeni poniewaz nawet leki przepisała te co brał syn i nic nowego nie dowiedzieliśmy się.

Czapliniecka 5
Bełchatów

Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.
W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.

Opinia dodana przez: Kazimierz N.