Alergolog W Okolicach Golina

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta (rozmowa,rada ) = 0, choć przy tych spóźnieniach to chyba powinnam to zrozumieć. Kolejne pole popisu to pediatra, podejście do dziecka "marzenie", dobrze że mam mało wrażliwe dziecko ale tym bardziej wrażliwym może się śnić po nocach ale "weź naklejkę" było wiec pacjent zadowolony musi być, dziecko lubiące wielominutowe oczekiwania na spóźnioną, wyniosłą dr, reagujące na polecenia w milisekundę na pewno nie wzbudzi u pediatry irytacji. Pochwalić Panią Doktor mogę za niesamowite skupienie i dokładność przy wypisywaniu wszelkich papierów z całą pewnością sumienna praca wykonywana jest przez specjalistę bo wtedy przeszkadzać nie wolno !.

Opinia dodana przez: pacjent NFZ

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

Strzelno Miradzka 2a
88-320 Strzelno

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

Opinia dodana przez: Marlena

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Sam Pan lekarz ok, sympatyczny. Natomiast Pani w rejestracji pozostawia wiele do życzenia. Nie miła, zero podejścia do pacjenta siedzi tam chyba za karę i z przymusu. Podejście typu : Królowa jest tylko Jedna. Żenada - chyba najwyższy czas zmienić kadrę.

Opinia dodana przez: Paula

Kleczewska 16
Konin

Najgorszy lekarz jakiego dotad spotkalem. Razem z jego pielegniarka robia "łaske" ze przyjmuja ludzi. Lecze sie od 2 lat i nie spotkalem jeszcze tak niekompetetnych ludzi w sluzbie zdrowia. Mam problemy z jelitami, probowalem sie dostac do tego "goscia" od czerwca 2013 roku, dostalem sie wkoncu z łaski w styczniu 2014 roku, po jednej wizycie zostalem zapisany na kolejna w lutym, czekalem wiec ponad miesiac mimo moich nie ustajacych problemow zdrowotnych, kiedy doszlo do dnia wizyty ktora miala sie odbyc o godzi 9:20 mialem swoje problemy z jelitami, mimo ze wstalem o 7 rano, nie zdazylem opanowac bolu i rozwolnienia do tej godziny, dojechalem do lekarza jeszcze z bolami i nie zakonczonym "atakiem" o 10:00 gdzie wyjasnilem cala sytuacje, a doktor odmowil mi przyjecia i kazal zarezerwowac kolejny termin na kwiecien. Lecze sie tyle czasu, nie potrafia mnie wyleczyc, place wszystkie skladni od tylu lat i odmawiaja mi leczenia ze wzgledow spoznienia sie a wizyte wlasnie przez moja chorobe, dla mnie to kretynizm i brak jakich kolwiek kompetencji. Moge go jedynie okreslic zdaniem "Ten gosc jest zwykłym burakiem." Nie polecam, nie pozdrawiam.

lekarz Krystyna Kowalewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.

Opinia dodana przez: Andrzej