Alergolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

lekarz Anna Rybczyńska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie..
Po Dr Rybczyńskiej widać, ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Opinia dodana przez: Andrzej

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała lekarka, byłam u niej z dwojgiem dzieci, jedno po drugim i jestem zachwycona! Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, a kiedy pytałam o wizytę prywatną powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, sprawdziła i były wolne terminy na NFZ. Jestem zachwycona kompetencją i wiedzą, bo z moimi skarbami byłam w Warszawie, Łodzi i Poznaniu i żaden profesor nie był w stanie pomóc, bo nie tytuł się liczy tylko wiedza, kompetencja i ogromne serce dla dzieci.

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

Opinia dodana przez: Magda

Sadowa 14b
Kalisz

Polecam, syn choruje na astmę i od kilku lat prowadzimy leczenie u Pani Reginy i jesteśmy bardzo zadowoleni , zanim trafiłem do Pani Reginy to syn dostawał zastrzyki po zastrzykach lub antybiotyki .Teraz bierze systematycznie lekarstwa i nie ma już większych problemów ze zdrowiem , polecam .

Opinia dodana przez: marek

Ostrów Wielkopolski

Leczyłem się u Pani Doktor kilka lat... Tyle, że bez efektów. Żaden z leków nie pomagał. Odczulanie nie przyniosło, żadnych rezultatów. Straciłem masę czasu na dojazdy, czekanie na odczulanie, nie mówiąc już o tym, że męczyłem się mimo zażywanych leków przez parę lat bo nie pomagały mi w ogóle. Pani doktor pod koniec "terapii" bardzo arogancka. Podczas odczulania zrobiła sobie wakacje nie zapewniając nikogo na zastępstwo, przez co zapewne odczulanie nie przebiegło prawidłowo. Rok później bezczelnie wygarnęła, że sam przerwałem leczenie, dlatego jestem sam sobie winny, że dalej mam problemy z alergią. Gdy zacząłem szukać leków dostępnych w aptece na własną rękę, skwitowała, że są lepsze. Oczywiście te "lepsze" nie przynosiły żadnych rezultatów. Były gorsze od tych, które sam kupiłem. Nazw pisać nie chcę, żeby ktoś nie pomyślał, że reklamuję któryś lek. W tym roku trafiłem do innego lekarza poza granicami PL. Wszystko szybko, sprawnie, załatwione w 1 dzień... ba w półtorej godziny, łącznie z testami na alergię. Leki pomogły z dnia na dzień. Nie polecam! Z resztą widać to po wpisach poniżej (tych z oceną bardzo dobrą), że leczą się tam latami lub od "małego"... Życzę uwolnienia się i znalezienia lekarza który wam pomoże, a nie takiego, który was będzie trzymał latami.

Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak Przybylskiej i Stefana Przybylskiego
Poznańska 69A
62-800 Kalisz

chodzilam do tej pani na odczulanie gdy dostaje sie szczepionke trzeba byc kompletnie zdrowym (najpierw odczulalam sie w poznaniu gdzie traktowano mnie powaznie)pewnego razu bylam tak przeziebiona (katar kaszel doslowny brak swiadomosci,goraczka) ale poszlam na odczulanie majac swiadomosc ze jej nie dostane ale jako lekarz po zbadaniu da mi cos na przeziebienie(lub odesle do rodzinnego) i przyjde chcoiaz za tydzien bo w tym stanie to niebezpieczne.na co pani doktor zbadala mnie i powiedziala zebym nie udawała.Szczepionke dostałam na szczescie moje i tej pani "doktor" wyszlam cało. nie polecam niemiła niesympatyczna sprawia wrazenie obrazonej wrednej i kompletnie sie nie nadaje

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2