Alergolog Grudziądz

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

Jest super lekarzem. Lepszej Pani doktor nie znam. Wysłucha, porozmawia, pośmieje się, a co najważniejsze WYLECZY. Jest konkretna i "nie obwija w bawełnę". Nie mam słów, po prostu naj. Mam tylko nadzieję, że na emeryturę tak szybko się nie wybierze. Będę miała wtedy problem..., myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam P.doktor i niezdecydowanych.

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

Pani doktor leczyła moje dzieci wiele lat i moja ocena jest jak najbardziej pozytywna.Nigdy nie była dla nas niemiła czy opryskliwa.Może dlatego, że stosowaliśmy się do zaleceń i po prostu rozumiałam co się do mnie mówi;) Jak najbardziej polecam!

Opinia dodana przez: Barbara Karczewska

Przychodnia Jedynka