Alergolog W Okolicach Kietrz

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200 None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Pan doktor jest uprzejmy,godny zaufania, pacjenta przyjmuje z szacunkiem,na pytania odpowiada z ogromną cierpliwością,pacjent czuje się zrozumiany. Doktor Brzoza jest bardzo dobrym specjalistą:-).

Opinia dodana przez: kasia

Medikor

44-253 Rybnik

Nie znam lepszego,bardziej kompetentnego lekarza!!..i nie chodzi o propagandę,lecz o serce z jakim ten lekarz podchodzi do pacjentów.Nasza ostatnia wizyta była w 2005 roku,mieszkaliśmy wtedy w Żorach,ale żaden lekarz nie potrafił pomóc naszemu dziecku,wciąz były syropki,antybiotyki i szpital..tenże skończył się wraz z zapoczątkowaniem naszych wizyt u pana doktora..w między czasie zmieniliśmy adres zamieszkania,inni lekarze..i szczerze mówiąc nie pomogły pieniądze za wizyty prywatne..u tego lub innego lekarza..obecnie syn ma 13 lat,mieszkamy 1,5 godziny jazdy samochodem od miejsca gdzie przyjmuje pan doktor..i mocno zastanawiamy się czy nie bacząc na długość podróży wrócić...bo tylko ten lekarz sprawiał,że nasze dziecko po trzech dniach choroby było jak nowo narodzone..a co istotne z tego co pamiętam..tytułowani lekarze z Żor za wizytę prywatną(w ogóle nie przynoszącą jakiś wymiernych skutków)życzyli sobie podwójną stawkę..a pan doktor Filec zawsze skromnie,symbolicznie a jakże fachowo podchodził do schorzenia.Szczerze polecam,człowiek dusza..byc może nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak jesteśmy,byliśmy mu wdzięczni:)..Pozdrawiam

Rybnik

Lekarka raczej oschła i nieprzystępna. Ogólnie ocena na 4
Dodam że bardzo niepunktualna, bo przyjmując od godziny 7.00 pojawia sie zawsze jakby nigdy nic o 7.15 nawet 7.30
Troszeczkę szacunku do pacjenta - nasz czas też jest cenny :(

Lekarka raczej oschła i nieprzystępna. Ogólnie ocena na 4
Troszeczkę szacunku do pacjenta - nasz czas też jest cenny :(

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

32-650 Kęty

Pan doktor nie daje żadnych skierowań na badania.Ogranicza sie tylko do wypisywania kolejnych recept.Nie zlecając badań stawia diagnozy wzięte chyba z sufitu.Na pytanie czy w związku z tym że objawy choroby nie ustępują a lekarstw w domu przybywa,nie należałoby jednak zrobić jakiś badań,słyszymy w odpowiedzi że nie trzeba.I oczywiście dostajemy kolejne recepty do wykupienia.Te ostatnie recepty po przyjsciu do domu wyrzuciłam do kosza.Syn poszedł prywatnie do innego lekarza,porobił badania i okazało się że nie da się go wyleczyć inaczej niż tylko operacyjnie.Pytam więc czy nie można tak było od razu?Syn zażył niepotrzebnie dużo lekarstw i wydał dużo pieniędzy ale za to pan doktor zaoszczędził nie dając skierowania na badania...czy tak to powinno wyglądać?Czy to nie jest zaniechanie?Brak słów...

Opinia dodana przez: gatta jola8jola

NZOZ Poradnia Alergologiczna
Książęca 12
47-400 Racibórz

Szczyt posiadania pacjenta w... no nie powiem gdzie. Zero pomocy. Chodzę z dzieckiem prywatnie, bo leczenie u tego lekarza to strata czasu. Proszenie się o testy, o lekarstwa. Pani nie wie co dziecku jest, a może to, a może tamto. To może ja mam zgadywać? Ostatecznie leczenie praktycznie nie istnieje. Proszę się pokazać za 3 miesiące. A dziecko całe w krwawe pasy od drapania, wysypka na całym ciele. Jedyne co dostaliśmy to krem, który może i pomógł, ale co z tego skoro choroba ciągle wraca bo przyczyna nie jest rozpoznana! Inny alergolog od razu zorientował się co jest grane przepisał leki i dopiero prowadzone przez niego dziecko teraz się czuje dobrze, a ma bardzo ciężką alergię! I pomimo ewidentnych objawów pani doktor nie leczyła w ogóle dziecka, a pomoc była zerowa.

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

nie polecam pytalam pania antonine zadawalam pytania nie odpowiadała splawila mnie bo inni czekaja place to sie nic nie dowiedzialam dala mi kartki do poczytania

Opinia dodana przez: wera

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Wylądowałam u Doktor Robotyckiej z dzieckiem, ponieważ potrzebowałam pilnie porady alergologa a jej gabinet jest najbliżej (z logistycznego punktu widzenia). Oczywiście zdecydowałam się na wizytę prywatną (na NFZ czekalibyśmy 3 miesiące). Dziecku zrobiono testy, pani Doktor postawiła diagnozę i dobrała leki. Muszę przyznać, że leki zostały dobrze dobrane, ponieważ dziecko z czasem coraz mniej chorowało - jednak spory w tym udział również lekarza rodzinnego, który wytłumaczył i w zależności od stanu zdrowia modyfikował dawkowanie. Potrafił też wytłumaczyć mechanizm choroby i jej wpływ na zachowanie i rozwój dziecka - czego niestety Doktor Robotycka nie zrobiła. Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani Doktor nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, przez co atmosfera w czasie wizyty jest średnio przyjemna. Niestety, za uprzejmość daję Doktor Robotyckiej-Leńczuk niską notę, ponieważ potrafi być niemiła i arogancka. Zero empatii.

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Byliśmy z córką u pewnego alergologa PRYWATNIE, ponieważ niż byśmy się doczekali na wizytę z NFZ dziecko zdążyłoby się wykończyć. Stwierdził ON tzw. 'skazę białkową', przepisał 2 puszki mleka dla alergików i wystawił zaświadczenie dla pediatry by ta mogła kontynuować przepisywanie mleka z 30% zniżką. No ale, że żyjemy w tak chorym kraju, w którym nowe przepisy mówią, że zaświadczenie od specjalisty przyjmującego prywatnie jest nie ważne i tak musieliśmy znaleźć jakiegoś alergologa i czekać na wizytę z NFZ. Trwało to prawie 2 miesiące i przez ten czas kupowaliśmy to mleko na 100%. Trafiliśmy do dr Gałuszki. Córka nie miała żadnych objawów alergii, ani zmian skórnych, gdyż przyjmowała już WŁAŚCIWE mleko, wzięliśmy do pokazania tamto zaświadczenie i zdjęcia córki jak uprzednio wyglądała na dowód, że alergia była ( i jest ). Zleciła zrobienie badania z krwi, którego wynik wyszedł zerowy. Wcale mnie to nie dziwi - nie trzeba mieć skończonych studiów, żeby wiedzieć, że u takiego malucha robienie testów jest bezcelowe. Kazała powracać powoli do zwykłego mleka modyfikowanego, uznając że alergii nie ma i zaświadczenia nie wystawi. Przypuszczalnie dlatego, że nie byliśmy prywatnie u niej. Córka od 2 tygodni dostaje zwykłe mleko i znów wygląda jak małe zombie, płacze nieustannie, ma wzdęcia, nie potrafi spać. Odwołaliśmy wizytę kontrolną u Pani dr i postanowiliśmy kupować mleko dla alergików na 100% tak jak to robiliśmy wcześniej. Dziecko będzie spokojne, najedzone i w wypoczęte, a my przy nim. Nie zubożejemy ! Za zwykłe MM płaciliśmy tyle samo, tylko uważam, że skoro się należy to dlaczego mam nie mieć zniżki. Na co i komu płacimy te wszystkie składki, skoro i tak nic z tego nie mamy. NIE POLECAM !