Filtruj terminy

Alergolog Konin

62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Kleczewska 16
Konin

Najgorszy lekarz jakiego dotad spotkalem. Razem z jego pielegniarka robia "łaske" ze przyjmuja ludzi. Lecze sie od 2 lat i nie spotkalem jeszcze tak niekompetetnych ludzi w sluzbie zdrowia. Mam problemy z jelitami, probowalem sie dostac do tego "goscia" od czerwca 2013 roku, dostalem sie wkoncu z łaski w styczniu 2014 roku, po jednej wizycie zostalem zapisany na kolejna w lutym, czekalem wiec ponad miesiac mimo moich nie ustajacych problemow ...

lekarz Krystyna Kowalewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

Alergolodzy w Koninie