Alergolog W Okolicach Kuźnia Raciborska

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200 None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Pan doktor jest uprzejmy,godny zaufania, pacjenta przyjmuje z szacunkiem,na pytania odpowiada z ogromną cierpliwością,pacjent czuje się zrozumiany. Doktor Brzoza jest bardzo dobrym specjalistą:-).

Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Opinia dodana przez: Magda
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem Mijasem zawsze można skontaktować się także mailowo lub telefonicznie w przypadku, gdy coś nagłego się dzieje lub gdy rodzic ma jakieś pytania.Dr Mijas leczy mojego syna od 7 lat, zawsze fachowo, konkretnie i co najważniejsze - skutecznie.Jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu.Gorąco polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany".
Owszem ma wiedzę, ale moim zdaniem nie stara się za wszelką cenę dociekać przyczyny alergii, ale stosuje kilka znanych przez siebie metod leczenia.
Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi.
Minęło już 5 wizyt leczenia moich dolegliwości, co prawda teraz jest poprawa, ale dopiero po bardzo inwazyjnym leku.

Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany".
Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi.

Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób ...

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób uniknąć w przyszłości podobnych chorób. Zdecydowanie zaskoczył mnie swoim podejściem do człowieka. Takich lekarzy jest zdecydowanie zbyt mało.

Opinia dodana przez: Lena90 addicted90