Alergolog W Okolicach Łabiszyn

lekarz Witold Doroszewski

Transplantolog, Internista

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.
Serdecznie polecam! :):):)

Serdecznie polecam! :):):)

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Bardzo kompetentna, miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczy dokładnie i poświęci tyle czasu ile trzeba. Szukając lekarza dla mojego nastoletniego syna odwiedziliśmy trzech lekarzy niezbyt miłych ani dobrych, aż dopiero tu znalazłam Panią doktor i serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: gość

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Pediatra, Alergolog

ul. Słoneczna 7
86-031 Osielsko

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję

Opinia dodana przez: Genowefa

Szeroka 30
Stare Miasto, Toruń

Z synem Damianem Jabłońskim chodzę na wizyty u Pani dr. już 11 lat, w tym momencie ma 14. Za panią dr przeszłam z przychodni wojskowej do olk, nie ma bardziej kompetentnego lekarza. 8 miesięcy temu urodziłam dziecko, również z alergią i astmą oskrzelową. Nie wyobrażam sobie innego lekarza niż dr Termanowska, aby jego leczył..
Pozdrawiam. Ola

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

poniedzialek-czwartek 15-17

Toruń

moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Super alergolog, pomogła i nauczyła mnie jak żyć z astmą, choruję już ponad 20 lat i doktor doprowadziła mnie do stanu, gdzie można normalnie funkcjonować, na początku nie mogłam przejść 5 metrów, teraz mogę biegać :) Kasia z Żabna

Opinia dodana przez: Katarzyna Brodziak

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

świetny lekarz! mogę polecić na 100%. trafiłam do Pani Doktor po nieudanym leczeniu u innego lekarza, dr.Nowak razu trafiła z lekami i już po kilku dniach stosowania przepisanych specyfików moja skóra zaczęła wracać do normalności a po kilku tyg.mój problem już prawie zniknął Pani Doktor jest sympatyczną osobą i poświęca maksymalną ilość czasu pacjentowi. pierwsza wizyta kosztuje 100zł, ale przy wizycie kontrolnej lekarka nie wzięła ode mnie żadnych pieniędzy, więc ma na prawdę uczciwe podejście. poza tym stara się przepisywać w miarę możliwości niedrogie leki, jeśli jest konieczność zastosowania czegoś droższego, to podpowiada tańsze odpowiedniki. otrzymałam też od Pani Dr kilka próbek preparatów, co też pozwoliło mi trochę zaoszczędzić. może za bardzo się rozpisuję, ale na prawdę chciałabym w pełni przekazać moją opinię, bo miałam długo trwające i poważne problemy ze skórą i wiem jakie to okropne, kiedy traci się wiarę w wyleczenie, bo nie trafiło się na odpowiedniego lekarza. ja trafiłam dopiero na Dr Nowak, która mnie wyleczyła, więc gorąco polecam innym skórnym czy alergicznym nieszczęśnikom.
Maria T.

lek. med. Beata Madej

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił mi abym się udała do poradni i zapisała do Beaty Madej, byłam zrezygnowana i chwytałam się wszystkich możliwości, stwierdziłam , że chyba gorzej nie może być, więc spróbuję. Pierwsza wizyta trwała 45 min. syn został dokładnie zbadany, prześledzona historia jego chorób(miałam ja ze sobą), pani doktor była bardzo miła, sprawiała wrażenie zaangażowania, wytłumaczyła mi wszystko, jak postępować, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Obecnie syn przyjmuje wziewy tylko w konieczności( wcześniej musiał codziennie) i dosłownie od przeszło 3 lat nie był na tyle poważnie chory aby zastosować antybiotyk. Polecam wszystkim, mam świadomość tego, że każdy ma inne oczekiwania, ale moje zostały w zupełności spełnione przez panią Dorotę.