Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Alergolog Łaziska Górne

- 2 lekarzy
# 1

Proelmed
Łaziska Górne
43-190 Łaziska Górne

Średnia ocen: 4,4/5

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 razy do roku, standardowo wiosna i jesień + inne pory roku. Lekarze rodzinni przepisywali antybiotyki do tego stopnia, że mój organizm już po prostu na nie nie reagował. Trafiłam do dr Urbaniec, po testach wyszło, że jestem nietypowym alergikiem gdyż uczulenie miałam i na roztocza i na pyłki (gdzie przeważnie ...

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 razy do roku, standardowo wiosna i jesień + inne pory roku. Lekarze rodzinni przepisywali antybiotyki do tego stopnia, że mój organizm już po prostu na nie nie reagował. Trafiłam do dr Urbaniec, po testach wyszło, że jestem nietypowym alergikiem gdyż uczulenie miałam i na roztocza i na pyłki (gdzie przeważnie alergicy reagują ja jedno z nich) do tego astma oskrzelowa. Odczulałam się 5 lat! Wraz z serią wziewów, ale co się okazało? Wyszłam z tego. Mogę wychodzić wiosną bez chusteczek w torebce i normalnie sprzątać dom bez leków przeciwalergicznych i calcium litrami :) Nie mam już przy sobie Ventolinu na astmę. Po 5 latach wróciłam jedynie z zapaleniem oskrzeli gdzie ponownie lekarze rodzinni nie dawali rady- seria antybiotyków przez miesiąc (6 różnych). I znowu wystarczyły leki doraźne, ale odpowiednio dobrane. To bardzo doby specjalista! Polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Małgosia
# 2

Gabinet

Łaziska Górne

Średnia ocen: 3,5/5

Niekompetentny, niemiły. Niepamieta o czym mówił tydzień wcześniej. Źle traktuje pacjentów, nawet tych najmniejszych. Nie szanuje czasu innych.

Niekompetentny, niemiły. Niepamieta o czym mówił tydzień wcześniej. Źle traktuje pacjentów, nawet tych najmniejszych. Nie szanuje czasu innych.

Opinia dodana przez: Bogusława

Alergolodzy w mieście Łaziska GórneCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat