Alergolog W Okolicach Libiąż

Wolny termin: 22 Sie o 10:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Alergolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Adam Pajor

Pulmonolog, Internista

664
34-654 Męcina

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy nad powiększonymi migdałami. Zmieniliśmy nie tylko lekarza na Panią Doktor ale również sposób leczenia. Warto.

Opinia dodana przez: Paulina