Alergolog W Okolicach Lubaczów

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa

Opinia dodana przez: Regina

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Moja praca w Anglii była mocno uzależniona od mojego wyglądu zewnętrznego. Borykałam się z bardzo nieprzyjemnym i uciążliwym trądzikiem.Chodziłam po różnych „specjalistach”,którzy albo bezradnie rozkładali ręce,albo przepisywali preparaty,po zastosowaniu których problem nie znikał. Będąc prawie bliska załamania nerwowego, rozmawiając ze znajomą powiedziałam jej o swoim problemie.Właśnie ona poleciła mi panią doktor Annę Osadę-Bielec.Nie mając już nic do stracenia podjęłam ostatnią probę ,nie oczekując wiekszych rezultatów.Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszej mojej wizycie u pani Anny i zastosowaniu się do jej wskazowek i wybraniu lekarstw,które przepisała,mje problemy zaczęły powoli znikać.W przeciągu 1,5 tygodnia od rozpoczęcia leczenia moja twarz stała się prawie czysta, a po następnym tygodniu wszystko zniknęło!! Teraz pracuję w Angli,w dalszym ciągu stosuje się do wskazówek pani Anny i mam nadzieję że mój problem zniknął na zawsze.Wspanialy lekarz, najlepszy dermatolog i nauczyciel, bardzo cierpliwa, mila i kompetentna Pani Doktor. Polecam w 100%

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Pediatra

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

Prywatny Gabinet Alergologiczny i Chorób Dzieci

87-408 Nowa Wieś

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka