Alergolog W Okolicach Lubień Kujawski

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.

Opinia dodana przez: Malgorzata

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko tłumaczy:co dolega, jakie działanie mają leki które zleca,czego nie należy bagatelizować i co robić żeby pomóc sobie w chorobie. Dla mnie Fenomen jeśli chodzi o lekarza. Opinia o doktorze rozeszła się już tak skutecznie, że coraz dłużej niestety trzeba czekać na wizytę bo tylu ma pacjentów-zupełnie mnie to nie dziwi. Jeszcze raz polecam. Monika

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Naprawdę prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo uprzejmy,wszytko wytłumaczy,doradzi.Teraz tacy lekarze są na wyginięciu:)

Opinia dodana przez: Xoxo

lekarz Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Płock

Jak dla mnie Pani Doktor ma charakter ktory moze nie odpowiadac sporej grupie osob. to co przeczytalam we wczesniejszych opiniach jest smieszne -- ona czesto zartuje a niestety sporo osob nie jest zbyt lotnych i nie chwyta zartu.pozdro

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta

Opinia dodana przez: radek

87-600 Lipno