Alergolog W Okolicach Miejska Górka

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

chyba nikomu nie polecę, mało czasu dla mnie, wyszedłem bardziej chory (jeżeli to prawda) niż wszedłem, no i ten worek leków

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Leczymy sie u Pani doktor od 4 lat. Nie ma zadnego postepu, jesli chodzi o leczenie. Brak kompleksowych badan. Dziecko faszerowane lekami. Odmowa odczulania, bo alergia nie jest jednoznaczna. Wszelkie sugestie rodzica, ze leki nie dzialaja i prosba o zmiane sa zbywane. Do tego oskarzenia, ze to wina rodzica, ze leczenie nie przynosi skutku, bo faszeruje dziecko alergenami. Pani doktor sluzy tylko do wypisywania lekow na recepte i to takich, ktore nie dzialaja... czyzby umowa z konernami. Przykre. Szczrze odradzam!

Opinia dodana przez: Marta

Jana Pawła II 1
55-100 Trzebnica

Porazka..... Jestesmy w szpitalu i mojemu 3 miesiecznemu dziecku pobierala mocz bezposrednio wkluwajac sie igla bez znieczulenia! 2 razy podchodzila i sie jej nie udalo. Na drugi dzien inna lekarka zrobila znieczulenie i dziecko bez cierpienia i placzu przeszlo pobieranie moczu. Gdybysmy wiedzieli ze robi sie to ze znieczuleniem to w zyciu bym sie nie zgodzil zeby ta osoba dotykala moje dziecko!!!!

Opinia dodana przez: Jan

Gostyń

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani z trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozlacza się, miało to miejsce dwa razy w ciągu roku , nie spodziewałam się takiego poziomu kultury bo były to normalna konwersacja, nie kłótnia . Chciałam się zapytać tylko o cene szczopionki a ona mi każe przyjść tylko po to na wizytę , rzecz jasna prywatna bo na fundusz czeka się pół roku!

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Kościuszki 13/3