Filtruj terminy

Alergolog W Okolicach Miłomłyn

1 Maja 7 lok. 4
10-117 Dajtki, Olsztyn

Dr Anna Gimeła jest świetnym lekarzem, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Lekarz w przychodni naszemu 4-miesiecznemu dziecku od razu przepisał antybiotyk, który niestety nie pomógł, po 4 dniach synek czuł się gorzej niż przed podaniem leku! Wezwaliśmy prywatnie Panią doktor - przepisała zupełnie inne środki (nie antybiotyki), które po kilku dniach wyleczyły zupełnie naszego synka! Od tamtej pory leczymy się tylko i wyłącznie u dr Gimeły! Sporadycznie zdarza nam się odbyć wizytę w przychodni, a i tak potem znów trafiamy do Pani doktor! Jest to jedyna lekarka, która nie przepisuje od razu antybiotyku, a próbuje wyleczyć mniej ostrymi lekami - i jej się udaje! Odkąd poszedł do przedszkola niestety musiał zażyć dwa razy antybiotyk, ale jak do tej pory antybiotyki były zawsze ostatecznością! Od 3 lat nasz synek jest pod opieką Pani doktor i nie możemy narzekać - nigdy nie odmówiła nam wizyty, zawsze można coś z nią skonsultować, poradzić się. Nie zdarzyło jej się ani krzyknąć, ani ostro pouczyć, zawsze jest uprzejma i miła! Z czystym sercem mogę ją polecić jako pediatrę i alergologa (również leczyliśmy u niej wysypkę u synka - z dobrym skutkiem)!

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Dajtki, Olsztyn

Sam musiałem rozpoznać chorobę i zrobić badania, jedyne co zrobi la ta pani, to wzięła ode mnie trzy stówy!

Opinia dodana przez: Piotr Łabiszewski

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Witam. Dziwi mnie fakt, zwłaszcza po wczorajszej pierwszej i jak się okazało ostatniej wizycie u Pana Doktora że w niektórych komentarzach wynosi się Pana Doktora ponad niebiosa i mało brakuje do tego żeby uczynić go świętym. Nie wiem czy trzeba mieć pecha albo może trafić na zły dzień Pana Doktora żeby zostać potraktowanym tak żeby poleciały łzy? Owszem, chodziły różne opinie o Panu Doktorze ale nie wiedziałem że może posunąć się aż do tego stopnia. Córka moja ma powracające ostre zapalenia krtani której towarzyszy duszność, nie wiemy dokładnie jakie to ma podłoże więc szuakmy przyczyny. Nie jednokrotnie mało brakowało zwłaszcza w nocy bo wtedy bardzo się to nasila żeby się udusiła i odeszła z tego świata. Zszokowało mnie to kiedy Pan Doktor oznajmił że bezpodstawne i nie uzasdnione były wizyty o 2 czy 3 w nocy z dzieckiem na oddziale ratunkowym w Szpitalu Dziecięcym kiedy się dusiło. Nie wiem czy mieliśmy ją zostawić w domu i czekać na cud i że samo przejdzie?? Zwłaszcza że nie wzywaliśmy pogotowia ratunkowego a wzywaliśmy szybko taksówkę i nią zawozilismy córkę. Jeżeli Pan Doktor ma taką wiedzę i takie podejście do sprawy to gratuluję. Nie znając historii choroby córki, ba nie zaglądając do kart wysnuwał swoje teorie i przypisywał nam to że wymyślilismy sobie to wszystko i wpajamy dziecku chorobę. Nie wiem czy Pan Doktor ma dzieci czy nie ale gdyby może przezył nie jednokrotnie takie ataki zapalenia krtani może zrozumiałby jaki jest wtedy strach i jak sie człowiek czuje kiedy dziecko dusi się mu na rękach i nie wie czy zdąży z nim dojechać do szpitala. Nie wiem ale lekarze są po to by wysłuchać pacjenta skoro do niego przyszedł. Wczoraj to Pan Doktor był chyba pacjentem bo tylko on mówił, żeby to jeszcze spokojnie mówił ale czynił to tak jakby się chciał dowartościować i nie dawał dojść do głosu nie wspominając o tym że w oczach kiedy patrzył tkwiła nienawiść ( nie wiem do kogo, chyba do nas czyli zła koniecnego). Człowiek nie jest zwierzęciem i też ma uczucia, też należy mu się szacunek zwłaszcza że przysięga do czegoś zobowiązuje. Nie chodzi się z dzieckiem do lekarza ,, bo nie mam co robić". Owszem ja przeżyje, przecierpie i wytrzymam każdy ból i dam radę ale dziecko nie. Bo jeżeli o nie chodzi to jest mi bardzo przykro że żyje w takim kraju jak Polska gdzie człowiek od którego inni są uzależnieni i od którego oczekuje się pomocy zachowuje się tak jakby pozjadał wszystkie rozumy a przy tym równa człowieka z ziemią to przepraszam ale nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. A może wizyta prywatna jest całkiem inna, kto wie....? Jednakże nie zamierzam iść już ani państwowo ani tym bardziej prywatnie do tego Pana i nie polecam nikomu.

Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

Dajtki, Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

Kopernika 39
10-511 Dajtki, Olsztyn

Leżałam z córką w Szpitalu dziecięcym na oddziale IV pediatrycznym. Miałam tę nieprzyjemność spotkać Pana doktora - ordynatora po raz drugi, kiedy to kilka dni wcześniej będąc z córką na wizycie w Poradni Alergologicznej niniejszego szpitala, Pan doktor wyśmiał moje podejrzenia alergii na roztocza kurzu domowego u córki (2 lata), z wielką łaską wypisał skierowanie na badania krwi. Niestety zaraz po tej wizycie, 3 dni późnie,j wylądowałyśmy w szpitalu z obturacją oskrzeli i zapaleniem płuc (po raz drugi). W czasie obchodu Pan doktror śmiał się, że mnie nie pamięta, bo mi dziecko za rzadko choruje! Po wyjściu ze szpitala, lekarz rodzinny skierował nas na badania na Oddział Alergologii 1 Dnia w Szpitalu w Ameryce. I co się okazało po badaniach krwi??? Że moja córka jest w 6ej, ostatniej, najwyższej klasie!!! uczulenia na roztocza kurzu domowego. Dostała leki na stałe, zalecenia profilaktyczne, mnóstwo porad odnośnie pielęgnacji mieszkania itp., stosowania leków wziewnych, itd. PANIE DOKTORZE, ŻENUJĄCE JEST PANA PODEJŚCIE DO PACJENTA.
NIE POLECAM!!! A ponadto Pan doktor ma wadę wymowy, bełkocze coś niezrozumiale pod nosem, że nie dość że ja prawie niczego nie zrozumiałam,ciągle musiałam się dopytywać,to praktykujący lekarze także. NIE POLECAM, ODRADZAM!!!!

lekarz Krystyna Maciejewska

Pulmonolog, Internista