Alergolog W Okolicach Mosina

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) i stwierdzeniu, że zdaje sobie sprawę ile kosztuje leczenie mojego przypadku, za namową dr Rogackiej zrezygnowałem z wizyt prywatnych. Wizyty faktycznie trwały 30 minut, tyle, co kiedyś za pieniądze. Kilka lat miała z moim przypadkiem P. Doktor problemów, ale się nie poddała. Astmy tak zaawansowanej jak do tej pory się nie wyleczy, ale przynajmniej wiem jak z nią walczyć. Po "wyciągnięciu mnie na prostą" zostałem skierowany do pulmonologa na dalsze leczenie. Od kilku lat już nie leczy mnie dr Rogacka, ale spotykając się czasami na korytarzu w jej przychodni na Słowackiego zawsze się uśmiechnie i zamieni kilka zdań. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA !!!
Pozdrowienia z Dolska

lekarz Anna Bartczak

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Michał Ziembowski

Kardiolog, Homeopata

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: mirka

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Żaden lekarz nie pomógł nam tak, jak p.dr.Kizer. Leczę moje alergiczne dziecko już prawie od dwóch lat. Wcześniej każdy kaszel kończył się zapaleniem oskrzeli, zatok i antybiotykiem. Teraz zapomnieliśmy o antybiotykach, wystarczają leki homeopatyczne, czasami wziewne sterydy (odpowiednio dobrane, bo wcześniej, gdy lekarz rodzinny nam je przepisywał-nie pomagały- trzeba było brać antybiotyk). Moje dziecko "odżyło", poprawiły mu się wszystkie wyniki. Ja jestem bardzo zadowolona. Nie znam lepszego lekarza. Koszt wizyty jest dla nas bardzo wysoki, dochodzi koszt dojazdu (ok 100 km) i ceny leków. Ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni.

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

Opinia dodana przez: magdalena