Alergolog W Okolicach Nowe Skalmierzyce

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała lekarka, byłam u niej z dwojgiem dzieci, jedno po drugim i jestem zachwycona! Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, a kiedy pytałam o wizytę prywatną powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, sprawdziła i były wolne terminy na NFZ. Jestem zachwycona kompetencją i wiedzą, bo z moimi skarbami byłam w Warszawie, Łodzi i Poznaniu i żaden profesor nie był w stanie pomóc, bo nie tytuł się liczy tylko wiedza, kompetencja i ogromne serce dla dzieci.

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

Opinia dodana przez: Magda

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

Sadowa 14b
Kalisz

Polecam, syn choruje na astmę i od kilku lat prowadzimy leczenie u Pani Reginy i jesteśmy bardzo zadowoleni , zanim trafiłem do Pani Reginy to syn dostawał zastrzyki po zastrzykach lub antybiotyki .Teraz bierze systematycznie lekarstwa i nie ma już większych problemów ze zdrowiem , polecam .

Opinia dodana przez: marek

Ostrów Wielkopolski

Leczyłem się u Pani Doktor kilka lat... Tyle, że bez efektów. Żaden z leków nie pomagał. Odczulanie nie przyniosło, żadnych rezultatów. Straciłem masę czasu na dojazdy, czekanie na odczulanie, nie mówiąc już o tym, że męczyłem się mimo zażywanych leków przez parę lat bo nie pomagały mi w ogóle. Pani doktor pod koniec "terapii" bardzo arogancka. Podczas odczulania zrobiła sobie wakacje nie zapewniając nikogo na zastępstwo, przez co zapewne odczulanie nie przebiegło prawidłowo. Rok później bezczelnie wygarnęła, że sam przerwałem leczenie, dlatego jestem sam sobie winny, że dalej mam problemy z alergią. Gdy zacząłem szukać leków dostępnych w aptece na własną rękę, skwitowała, że są lepsze. Oczywiście te "lepsze" nie przynosiły żadnych rezultatów. Były gorsze od tych, które sam kupiłem. Nazw pisać nie chcę, żeby ktoś nie pomyślał, że reklamuję któryś lek. W tym roku trafiłem do innego lekarza poza granicami PL. Wszystko szybko, sprawnie, załatwione w 1 dzień... ba w półtorej godziny, łącznie z testami na alergię. Leki pomogły z dnia na dzień. Nie polecam! Z resztą widać to po wpisach poniżej (tych z oceną bardzo dobrą), że leczą się tam latami lub od "małego"... Życzę uwolnienia się i znalezienia lekarza który wam pomoże, a nie takiego, który was będzie trzymał latami.

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Sam Pan lekarz ok, sympatyczny. Natomiast Pani w rejestracji pozostawia wiele do życzenia. Nie miła, zero podejścia do pacjenta siedzi tam chyba za karę i z przymusu. Podejście typu : Królowa jest tylko Jedna. Żenada - chyba najwyższy czas zmienić kadrę.

Opinia dodana przez: Paula

Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak Przybylskiej i Stefana Przybylskiego
Poznańska 69A
62-800 Kalisz

chodzilam do tej pani na odczulanie gdy dostaje sie szczepionke trzeba byc kompletnie zdrowym (najpierw odczulalam sie w poznaniu gdzie traktowano mnie powaznie)pewnego razu bylam tak przeziebiona (katar kaszel doslowny brak swiadomosci,goraczka) ale poszlam na odczulanie majac swiadomosc ze jej nie dostane ale jako lekarz po zbadaniu da mi cos na przeziebienie(lub odesle do rodzinnego) i przyjde chcoiaz za tydzien bo w tym stanie to niebezpieczne.na co pani doktor zbadala mnie i powiedziala zebym nie udawała.Szczepionke dostałam na szczescie moje i tej pani "doktor" wyszlam cało. nie polecam niemiła niesympatyczna sprawia wrazenie obrazonej wrednej i kompletnie sie nie nadaje