Alergolog Sosnowiec

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Opinia dodana przez: Kamil

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

41-200 Sosnowiec

Znakomity fachowiec, leczę u niego dziecko z AZS od półtorej roku i myślę, że najgorsze mamy już za sobą. Skóra dziecka na powrót funkcjonuje, dziecko przesypia całe noce, jest wyraźnie spokojniejsze. Żałuję tylko, że tyle zwlekałam z wizytą u pana Bożka dając szansę innym lekarzom, którzy poza sterydami niczego innego nie potrafili zaproponować. Pan doktor jest bardzo zdecydowanym człowiekiem, oczekuje precyzyjnej współpracy ze strony rodzica (starannego wykonywania zaleceń), nie toleruje samowoli jak eksperymentowanie z innymi smarowidłami czy dawkami niż zaleci. Jednak warto zaufać tej dyscyplinie, bo pomimo kosztów jakie wiążą się z prywatnym leczeniem i czasem koniecznym dla uzyskania wyników są widoczne wymierne efekty terapii jaką pan doktor proponuje. Dodam jeszcze, że dr Bożek cały czas obserwuje dziecko, zmienia leki tak by dobrać jak najlepsze, wykracza daleko poza znany z innych poradni schemat. Nie jest również naciągaczem, wizyty kontrolne są, ale nie przesadnie częste; nie dubluje badań. Jeśli macie państwo małe dziecko z problemem AZS nie zwlekajcie, u małego dziecka można jeszcze sprawić, że skóra podejmie właściwą pracę. W mojej opinii doktor Bożek jest jedynym lekarzem na śląsku, który wie jak do tego doprowadzić.

Opinia dodana przez: Magda

41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Doskonale zna się na swojej profesji. Udziela jasnych i wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące rodzica pytanie, poświęca pacjentowi wiele czasu. Polecam serdecznie

dr n. med. Joanna Kasznia-Kocot

Alergolog dziecięcy, Alergolog

41-200 Sosnowiec

Mam do Pani doktor pełne zaufanie. Leczy mnie już ok 20 lat:) zawsze trafna diagnoza, poprzedzona wnikliwymi badaniami. Gorąco polecam.

lekarz Małgorzata Długoszowska

Alergolog, Pediatra

Kilińskiego 50 lok. 4
Sosnowiec

Lecze się u pani doktor już 22 lata :) nie odczuwam objawów astmy, moja alergia na 3/4 roślin odeszła dzięki leczeniu. Jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Opinia dodana przez: Marta

Wyszyńskiego
41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam pana Doktora :) Bardzo dobry lekarz, nie zbywa pacjenta, bardzo dobrze tłumaczy leczenie i chorobę. Chętnie odpowie na zadane pytania.Bardzo dobry i doświadczony lekarz.

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Gabriela Marcickiewicz

Alergolog, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ulica Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Jako alergolog – usługa dla osoby dorosłej:
PLUSY:
1/. Przekazuje dużo informacji zdrowotnych, również spoza pytań pacjenta.
2/. Starała się wskazać specjalistów komplementarnych dla siebie oraz wskazała sposoby postępowania indywidualnego - w codziennym radzeniu sobie z chorobą.
3/. Podaje dokładną ...

Jako alergolog – usługa dla osoby dorosłej:
PLUSY:
1/. Przekazuje dużo informacji zdrowotnych, również spoza pytań pacjenta.
3/. Podaje dokładną listę z zaleceniami, aby nic nie zapomnieć.
MINUSY:
1/. SŁUCHA głównie siebie, stara się narzucić swoją wizję przypadłości pacjenta i sposobu leczenia. Trzeba kilka razy powtarzać, aby przyjęła do wiadomości z czym się przyszło.
2/. Nie była nieprzyjemna - wręcz przeciwnie, nawet uśmiechnięta. Niestety – mimo to nadal zarozumiała.
3/. Pewne braki w wiedzy z zakresu najnowszych badań. Sugestie pacjenta o konkretne badania puściła mimo uszu i zleciła swoje własne.

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec