Alergolog Świdnica

Kanonierska 8 lok. 3
Świdnica

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Równa 16
58-100 Świdnica

Pan doktor Bednarz jest człowiekem bardzo uprzejmym i kompetentnym. Po sporządzeniu dokładnego wywiadu szczegółowo zbadał moją córeczkę, przy czym dodam, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dysponuje też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Po badaniu spokojnie i rzeczowo objaśnia problem, jego możliwe przyczyny i metody leczenia. Nie zapisuje leków "na wyrost". Trafiliśmy do niego po poradę laryngologiczną ale na pewno zostaniemy też stałymi pacjentami z uwagi na podejrzenie astmy spowodowanej alergią u naszej córeczki. Pan doktor w zrozumiały sposób wyjaśnił nam jakie testy warto zrobić a jakich robić nie ma sensu. Swoim podejściem do pacjenta i wysokim poziomem kompetencji wzbudził nasze zaufanie i na pewno zostaniemy jego stałymi pacjentami.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53

Witam,

Miałem podobne odczucia. Pan Zbigniew również wyśmiewał się z lekarza sugerując, że Teflexo 180 jest zbyt mocne w moim przypadku, a lepszym rozwiązaniem będzie Toflexo 120. Może i byłaby to trafna diagnoza, gdyby łaskawie zerknął w wyniki moich badań/testów... Ponadto zarzucił kompetencję mojemu poprzedniemu alergologowi (z dzieciństwa) - pani profesor, więc może więcej pokory...

Witam,

"ARS MEDICA" Sp. z o.o.
Konopnickiej 4
58-100 Świdnica

Ta "lekarka" to pomyłka. Kto jej dał dyplom. Omal mojego dziecka nie wysłała na tamten świat podczas pobytu w sanatorium w 2006 roku.
Porażka !! Chrońcie swoje dzieci przed tzw. lekarzami i omijajcie panią Łukę szerokim łukiem. Piszę to wszystko, ponieważ nie wyciągnięto wobec niej żadnych konsekwencji, w związku z tym nadal może stanowić zagrożenie dla zdrowia Waszych dzieci. Przestrzegam !!

Opinia dodana przez: Ula

Magdalena Simon-Błażewicz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

lekarz niestety nastawiony na zarobek. wizyta trwała 2 minuty. Pani Doktor w niczym nie pomogła ale za to skasowała 100 zł. nie polecam

Letnia 3
Świdnica