Alergolog Świdnica

Kanonierska 8 lok. 3
Świdnica

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Równa 16
58-100 Świdnica

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Standardowo usłyszałam, żeby zaobserwować co uczula i to odstawić. Brak szacunku do pacjenta, podczas wizyty odbiera telefon komórkowy...

"ARS MEDICA" Sp. z o.o.
Konopnickiej 4
58-100 Świdnica

Ta "lekarka" to pomyłka. Kto jej dał dyplom. Omal mojego dziecka nie wysłała na tamten świat podczas pobytu w sanatorium w 2006 roku.

Porażka !! Chrońcie swoje dzieci przed tzw. lekarzami i omijajcie panią Łukę szerokim łukiem. Piszę to wszystko, ponieważ nie wyciągnięto wobec niej żadnych konsekwencji, w związku z tym nadal może stanowić zagrożenie dla zdrowia Waszych dzieci. Przestrzegam !!

Opinia dodana przez: Ula

Magdalena Simon-Błażewicz

Alergolog, Dermatolog dziecięcy

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

lekarz niestety nastawiony na zarobek. wizyta trwała 2 minuty. Pani Doktor w niczym nie pomogła ale za to skasowała 100 zł. nie polecam

Letnia 3
Świdnica