Filtruj terminy

Pulmonolog, Alergolog

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Miły i uprzejmy? Może i tak ale tylko prywatnie. Na NFZ bardzo nie uprzejmy. Nie pozwala dojść do głosu pacjentowi, nawet po pytaniu co dolega nie zdążyłam o wszystkim powiedzieć a on już przerwał i zadał inne pytanie. Nie polecam, wizyta zajęła dosłownie 5 minut i zostałam wyproszona.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Alergolog

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Marek Grzegorowski

Alergolog, Pulmonolog

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko ...

lekarz Beata Kubsik

Internista, Alergolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Katarzyna Czachorowska