Filtruj terminy

Alergolog Zgierz

Kamienna 90
95-100 Zgierz

zadowolony jestem z wizyty. Polecam innym wizytę u Pani laryngolog. Otwartość, życzliwość i fachowa pomoc.

Opinia dodana przez: Piotr

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

moja opinia mówi sama za siebie!!!

moja opinia mówi sama za siebie!!!
Poszłam z córka do niego bo od kilku dni miala wysoka gorączke i nic nie chciala jesc. Spojrzał córce w gardło i tylko powiedział ze ma lekko czerwone a jak powiedzialam że córka od kilku dni nic nie chce jest to opowiedział że "nie wygląda na taka". Wizyta trwała z rozebraniem i ubraniem dziecka może z 5 minut i kosztowała oczywiscie 80 zł. We wtorek bylam z córką u niego a w czwartek wylądowałyśmy w szpitalu. Okazało sie ze miała zapalenie gardła i angine ropną, dostała 3 kroplówki. I on tego nie zauważył? to gdzie się patrzył jak córka otwierała gardlo? Oczywiscie dodam że przepisał miksturę za 10 zł co nic nie pomogła.

Opinia dodana przez: lusia

NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84

ul. Łęczycka 9