Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Alergolog Zielona Góra

- 5 lekarzy

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 43

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 2,4/5
Nie polecam. Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne, jednak z czasem było coraz gorzej. Dwa miesiace zmarnowane na testy na skórze tak podraznionej ze nie było na nie miejsca jednak doktor sie uparł ze trzeba zrobic. Po dlugim czasie pełnym męczarni, skóra az bolała i pekała, doktor stwierdził ze skoro z testow nic nie wyszlo nie moze mi pomoc. W miedzy czasie wypisał leki, ktore tez nie pomogły. uznał ze skoro ...
Opinia dodana przez: aaaa

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 12

Gabinet
Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Średnia ocen: 2,3/5
Nie polecam. Przez dwa lata mówiła mi, że nie ma szczepionek na alergię mego syna. Poszedłem do innej lekarki. Jak usłyszała o braku szczepionek to nie mogła w to uwierzyć. Szczepionki są, kuracja w trakcie. Zmarnowane dwa lata dziecka (męczył się biedak z alergią tyle czasu), dodatkowo naraziła go na astmę!!!
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Danuta Bobrowska

Pulmonolog, Alergolog

liczba opinii: 11

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,4/5
Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Ryszard Szcząchor

Wenerolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 2,1/5
doktorowi mówimy stanowcze nie! gruby żenujący dowcip, brak chęci do pracy, brak chęci współpracy z pacjentem. zdecydowanie wolę żyć z alergią niż leczyć się u tej osoby: na testach skupił się na sensacji, że nie odczuwam dolegliwości w okresie kiedy pyli roślina typowo pastwiskowa, u nas na zalesionym terenie rzadko występująca. nie sprawdzał reakcji organizmy po podaniu alergenu (po kilku wizytach, kiedy przyjąłem alergen i odsiedziałem swój czas w poczekalni, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 8

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 2,1/5
Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.
Opinia dodana przez: ada

Alergolodzy w Zielonej GórzeStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat