Alergolog Zielona Góra

65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

65-048 Zielona Góra

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Alergolog, Pediatra

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Jak czytam wystawione opinie, to mam wrażenie, że czytam o innej lekarce... Może rodzice mają zbyt wielkie oczekiwania? Nikt nie zna lepiej swojego dziecka niż matka, a na jej obserwacjach polega Pani doktor. Ja byłam z moim dzieckiem - jestem zadowolona, pełna profeska, dostałam odpowiedzi na pytania, kierunek działania i próbki preparatów. Po wynikach testów - od razu propozycja odczulania. Zatem nie ma na co narzekać.

65-048 Zielona Góra

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

lekarz Ryszard Szcząchor

Alergolog, Dermatolog

65-048 Zielona Góra

Doświadczony i kompetentny, a co najważniejsze- skuteczny. Do tego całkiem sympatyczny.