dr n. med. Ali Munir

Kompetentny i kulturalny lekarz, cala wizyta poszła bardzo sprawnie. Pan Munir wyjaśnił mi krok po kroku plan leczenia i rozwiał wszelkie wątpliwości. Polecam

Lekarz bardzo nie miły nie ma szacunku do drugiego człowieka, przez całą wizytę krzyczał i szarpał mężem (podczas usuwania ciała obcego z oka) zdecydowanie nie polecam . Lekarz miał problem z tym że nie opłaciliśmy wizyty prywatnie tylko na NFZ z czego nie zapomniał sobie wypomnieć podczas wizyty. Czekałam na męża na korytarzu wstyd mi było w stosunku do innych ludzi gdy lekarza tak na niego krzyczał..

UCIEKAJCIE!!! Dr nie rozpoznał u mnie zaćmy - tylko stwierdził pogorszenie wzroku. Wystawił skierowanie na mocniejsze szkła, które nie pomogły, bo pole widzenia było za mgłą.

UCIEKAJCIE!!!
Dr nie rozpoznał u mnie zaćmy - tylko stwierdził pogorszenie wzroku.

Wspaniały specjalista,bardzo dokłanie bada,precyzja, poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Wysoka kultura osobista, uprzejmość. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały specjalista,bardzo
dokłanie bada,precyzja,
poświęca tyle czasu ile dany
pacjent potrzebuje.
Wysoka kultura osobista,
uprzejmość.
Lekarz godny polecenia.

Wspaniały specjalista, bardzo dokładne badanie,precyzja, bardzo wysoka kultura osobista, uprzejmość. Lekarz godny polecenia

Wspaniały specjalista, bardzo dokładne badanie,precyzja,
bardzo wysoka kultura osobista,
uprzejmość.
Lekarz godny polecenia

Pan Doktor jest odpowiednia osoba na tym stanowisku. Leczenie pod okiem doktora to sams przyjemność. Polecam

Pan Doktor jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.
Leczenie pod okiem doktora to sams przyjemność.
Polecam

Pan dr pokazał swoją klasę. Jako specjalista do doboru okularów jest ok. Ale kultury osobistej BRAK.... jeszcze dużo musi się nauczyć, jak postępować z pacjentami w obcym kraju... BRAK szacunku do kobiet....

Wizyta koszmar. Wg zaleceń dwóch poprzednich lekarek umówiłam się na dwie wizyty. Badanie z kroplami i na następny dzień do tego pana na dobór szkieł. Lekarz Munir potrafił tylko się oburzyć, że nie załatwiła tego moja poprzednia okulistka. Cały czas powtarzał, że nie powinien się w ogóle zgodzić mnie przyjąć. Zdenerwowana takim gadaniem, chciałam opuścić gabinet. Wtedy doszło do szarpaniny, gdy chciał mnie siłą z powrotem posadzić na krześle. Potem z kolei nie chciał oddać moich wyników badań. Omal nie skończyło się policją. A mógł po prostu dobrać szkła, co jak sam przyznał, nie było żadnym problemem. Brak mi słów jak bardzo odradzam chodzenie do tego człowieka.

bardzo miły lekarz, byłam u niego pierwszy raz, ale od razu konkretnie i fachowo podszedł do badania, nie wymyślał. uważam, że jest godny polecenia:)

Nie wymuszaj wizyt prywatnych ! Lecz lekarzu albo won z mojego kraju bo od 20 lat płacę zus nie po to by patrzeć na głupi uśmiech i być zmuszany do powtórnego przyjścia na wizytę tym razem prywat