Alicja Broda

Położna

Wspaniała kobieta-Anioł! Bardzo kompetentna doradca laktacyjny, która uratuje z każdej sytuacji. Poświęca swój czas i dokładnie rozpoznaje problem, pomaga się go pozbyć i doradza jak działać dalej :) polecam z całego serca!

Kobieta - Anioł. Położna z powołania, żywo zainteresowana dobrem pacjentki i dziecka. Kompetentna, a zarazem ciepła i miła. Widać, że kocha to co robi i w tym się realizuje!

Wiedza, fachowość, doświadczenie na szóstkę! Polecam wszystkim kobietom w ciąży, podczas porodu i przygody z karmieniem piersią.

Pani Alicja to 100% profesjonalna położna. Ma podejście do przyszłej mamy jak i do przyszłego taty. Podczas porodu jak i po porodzie otoczyła mnie opieką i pomocą. Naprawdę gorąco polecam!!!To położna z powołaniem:)

Położna kochająca to co robi. Konkretna , rzeczowa, bardzo pomocna i zaangażowana.:):) Anioł w szpitalu św.Łukasza - a nie ma ich tam wiele:):). Lidka

Anioł w szpitalu św.Łukasza - a nie ma ich tam wiele:):).

Lidka

Pani Ala jest jedną z dwóch prowadzących szkołę rodzenia w Tarnowie, otacza troską i opieką wszystkie kursantki i kursantów;)Będąc dłuższy czas w szpitalu widziałam jak z sercem podchodzi to wszystkich przyszłych mam.

Pani Alicja to położna z prawdziwego zdarzenia.Profesjonalistka w każdym calu.Znajdzie wyjście z najtrudniejszej sytuacji. Dzięki jej wsparciu pomyślnie przeszłam poród,połóg,oswajanie się z Maleństwem. Życzę każdej przyszlej Mamusi takiej położnej.Milena

Zdecydowanie nie polecam. Jest to kobieta oschła i nieuprzejma.

Zdecydowanie nie polecam. Jest to kobieta oschła i nieuprzejma.