lekarz Alicja Dziewulska-Bokiniec

2,2
2,2
1,8

Uważam zupełnie inaczej niż moi poprzednicy. Lekarz profesjonalista bardzo dobrze i profesjonalnie przeprowadzony wywiad, dociekliwość. Sposób rozmowy o chorobie. Duża wiedza, ogromne doświadczenie. Dbałość o pacjenta przepisany lek, za dwa tygodnie telefon w sprawie samopoczucia. Jestem bardzo zadowolona

Pierwszy raz byłam u Pani doktor i ostatni, nie polecam tej lekarki nikomu. Pani doktor jest nieprofesjonalna, arogancka i niemiła. Lekarz narzuca pacjentowi własną opinię w beszczelny sposób, ma także pretensje do pacjenta że sam na własny koszt robi sobie badania. Na początku wizyty możesz poczuć się jak u wróżki bo Pani doktor oceni twoją aurę. Niestety przemądrzanie się nie idzie w parze z wiedzą medyczną np. na temat witm. D3, lub szkodliwości promieni rentgenowskich.

Lekarz powinien być empatyczny i nie narzucający własnej opinii. Nie jestem zainteresowana korzystaniem z usług tego lekarza i na pewno nie polecę nikomu. Kwestia posiadania lub braku dzieci nie powinna być wytykana podczas konsultacji telefonicznej. Osoba bardzo nieprofesjonalna, arogancka i niemiła.

Nie polecam. Całkowity brak empatii. Brak podejścia do pacjenta. Trudno mieć zaufanie do takiej osoby.

Zarozumiala i arogancka osoba. Zła diagnoza. pewna siebie, ale niestety diagnoza źle postawiona. NIE POLECAM!!!!!