lekarz Alicja Gulewicz

Psychiatra

Pani bardzo niemiła ,miałam Uczucie że się wywyższa oraz powiedziała że zna przypadki takie jak ja przyczym byłam u pani pierwszy raz oraz około 10 minut .Nie polecam tej psychiatry

Pani bardzo niemiła ,miałam

Pani doktor nie potrzebuje opowieści życia, aby w szybki i profesjonalny sposób pomóc pacjentowi. Jest miła, konkretna, empatyczna. Liczy się ze zdaniem pacjenta, Dziękuję i polecam.

Pani doktor oceniła córkę po zamianie z nią3zdań 2 minutach pytań po czym wyrzuciła ją za drzwi. Podczas rozmowy stwierdziła że córka nie jest chora i leczyć jej nie trzeba a gdy usłyszała że córka jest na nauczaniu domowym stwierdziła że trzeba by ją skierować do ośrodka. Sama przyznała że nie popiera nauczania domowego Jak obca osoba po niecałych 20 min może decydować o życiu mojego dziecka. Nie polecam

Nie polecam

Pani doktor jest miła, sympatyczna, pełna empatii. Wizyta u niej nie polega na szybkim wypisaniu recepty, ale na długiej rozmowie niemal jak u psychologa. Najlepszy psychiatra dziecięcy z jakim się spotkałem. Szczerze polecam.