lekarz Alicja Kaźmierska

Pani doktor za każdym razem jest spóźniona...a kiedy przyjdzie punktualnie to tak samo jak by była spóźniona bo rozmawia przez telefon i załatwia prywatne sprawy bądź przyjmuje dorosłych...a dzieci czekają w kolejce. Nie grzeczna ,wręcz beszczelny co raz bardziej z wizyty na wizytę..... współczuję Pani z recepcji że musi znosić to każdego dnia....bo w większości flustracja zdenerwowanych rodziców odbija się właśnie na Niej.

Jak dla mnie porażka. Wiecznie spóźniona, prowadzi prywatne rozmowy w gabinecie. Skierowania to wydaje do wszystkiego i na wszystko - za nic nei bierze odpowiedzialności. To co jej wychodzi to wpędzanie młodej matki w nerwicę - a to, że "sobie pofolgowała", bo dziecko ma kolkę, a to że "błaga o pomoc", bo ma sucha skórę. Zapisałam się do niej mimo uprzedzeń koleżanek - i pożałowałam.

Ja nie mam do Pani doktor zadnych uwag. Dostepna nawet na komorke po gdzinach. Podchodzi do dzoecka jak wlasnego dziecka. Corka z wizyt jest bardzo zadowolona. Sprawa kolejna to noe owija w bawelne. Jak pptrzeba skierowanie to jest od reki

Bardzo kompetentna jako lekarz. Dr z doświadczeniem i świerzym podejsciem , wręcz indywidualnym do pacjenta. Fakt - czeka się długo i tu jest minus ale świadczy to o ilości zaufania wsród pacjentów. W porównaniu do dr Ewy Woźniak " leczącej " w tym samym ośrodku to jest Brylant. Bo na panią Ewe brak słów.

Drugi raz byłem na wizycie u tej Pani, i drugi raz moje dziecko wlądowało w szpitalu, tym razem za duża dprzpeisana dawka leku. Dziecko spuchło i nie mogło oddychać. Na sygnale karetką jechaliśmy do szpitala. Co za niekompetencja. Nie polecam nikomu ! ! !

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, do którego chodzi się z największą przyjemnością. Poświęca sporo czasu pacjentowi, starając się wyeliminować przyczynę i skutki choroby. Bardzo polecam.

Kompetentna Pani Doktor, troszke zakrecona, wypowiada tysiac slow na minute ale jest godna polecenia i zaufania. Pomogla wiele razy i to w sytuacjach w ktorych inni lekarze byli bezsilni.

lekarz oddany swoim pacjentom, podczas wizyty bardzo dokładnie bada dziecko, dzieci chętnie uczestniczą w wizytach u pani doktor

odradzam. ciagle załatwia sprawy prywatne w czasie wizyty i czeka sie w poczekalni srednio po 2 godz.

Może i Pani Dr wiedzę ma ale nie przekazuje jej rodzicom. Dr wypisuje recepty bez wytłumaczenia rodzicom co i po co i jak podawać. Zdecydowanie za mało czasu dla pacjenta! Traktuje pacjentów jak na taśmociagu

Traktuje pacjentów jak na taśmociagu