lekarz Alicja Kłosek

Laryngolog

Polecamy Panią doktor - ma świetny kontakt z pacjentami , nawet Nasz Synek po trudnych przejściach u innego laryngologa ma do niej zaufanie , pozwala się zbadać chociaż za tym nie przepada , a na kolejną wizytę chętnie jedzie , zwłaszcza że po leczeniu które zastosowała czuje się dużo lepiej.

Wcześniej byłem u kilku laryngologów i nie udało mi się wyjaśnić moich dolegliwości . Znajomi polecili mi tę lekarkę, pierwszy laryngolog, który mnie tak dokładnie zbadał i jasno wytłumaczył co się ze mną dzieje. Lepiej mi nie jest, ale przynajmniej wiem dlaczego tak się czuję .

Lepiej mi nie jest, ale przynajmniej wiem dlaczego tak się czuję .

Wyjątkowo miła wizyta. Pani Doktor zbadała mnie wysoce zaawansowanym sprzętem. Wchodząc do gabinetu nie spodziewałem się, że wejdę w nowy wiek diagnostyki. Po raz pierwszy ktoś zbadał mnie tak kompleksowo. Pani doktor miła i sympatyczna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania rzeczowo i wyczerpująco. Gorrrrrraco polecam!

Tego lata wylądowałem na wakacje w Borach i pech odezwał się stary problem z zatokami na Panią Doktor trafiłem w internetowej wyszukiwarce - przestraszyłem się tych opisów "dziwna" i z "higieną" nie bardzo, ale najbliższy laryngolog 30 km dalej postanowiłem zaryzykować w końcu zawsze mogę podziękować za usługi i uciec z fotela. Spotkałem się z ...profesjonalizmem i usługą na bardzo przyzwoitym poziomie, wyrazy szacunku dla Pani Doktor! Dziękuje raz jeszcze za uratowanie wakacji mi i mojej rodzinie!

Dziękuje raz jeszcze za uratowanie wakacji mi i mojej rodzinie!

jestem zachwycona,pani doktor wspaniała,pani rejestratorka też,nie sądziłam ,że z dnia na dzień i na fundusz można dostać się do lekarza.Dziękuję i polecam wszystkim

Kiedy udałem się do publicznego gabinetu Pani Alicji Kłosek spotkałem się w nim z życzliwością, fachowością oraz pełnym zrozumieniem problemu który trapił mnie od dzieciństwa. Związany był z traumą którą przeżyłem w wieku 3 lat gdy usunięto mi 3 migdał bardzo, bardzo dawno temu. Nic dodać nic ująć, tylko życzyć nam wszystkim więcej takich osób wśród tucholskich lekarzy.

Trafiłam do tego lekarza dzięki opiniom innych pacjentów i jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani doktor podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem i uprzejmościa.Każdy problem wytłumaczy z uśmiechem na twarzy,nic dodać nic ując,polecam lekarza w 100% dla młodego i troche starszego

Mój ulubiony lekarz. W jasny sposób tłumaczy i rozsądnie, "życiowo" radzi. Zawsze trafne diagnozy u mnie i mojej rodziny. Mógłbym być chory co tydzień gdybym mieszkał bliżej!

Jak najwięcej takich lekarzy!! Miła,sympatyczna, uprzejma.Podaje wszystkie aspekty leczenia danej choroby-łącznie z telefonami do innych przychodni. Polecam!!!

swietna lekarka - goraco polecam. nigdy nie mialam do czynienia z tak przyjemna lekarka jaka jest p. Alicja