lekarz Alicja Kłosek

Laryngolog

Tego lata wylądowałem na wakacje w Borach i pech odezwał się stary problem z zatokami na Panią Doktor trafiłem w internetowej wyszukiwarce - przestraszyłem się tych opisów "dziwna" i z "higieną" nie bardzo, ale najbliższy laryngolog 30 km dalej postanowiłem zaryzykować w końcu zawsze mogę podziękować za usługi i uciec z fotela. Spotkałem się z ...profesjonalizmem i usługą na bardzo przyzwoitym poziomie, wyrazy szacunku dla Pani Doktor! Dziękuje raz jeszcze za uratowanie wakacji mi i mojej rodzinie!

Dziękuje raz jeszcze za uratowanie wakacji mi i mojej rodzinie!

Jak najwięcej takich lekarzy!! Miła,sympatyczna, uprzejma.Podaje wszystkie aspekty leczenia danej choroby-łącznie z telefonami do innych przychodni. Polecam!!!

Dziwne podejście do pacjenta ogólnie miła ale mało konkretna.

Dziwne podejście do pacjenta ogólnie miła ale mało konkretna.

Mój ulubiony lekarz. W jasny sposób tłumaczy i rozsądnie, "życiowo" radzi. Zawsze trafne diagnozy u mnie i mojej rodziny. Mógłbym być chory co tydzień gdybym mieszkał bliżej!

Ta lekarka nie przestrzega podstawowych zasad higieny. Ja i moi znajomi wychodzili od tej Pani z niesmakiem.

swietna lekarka - goraco polecam. nigdy nie mialam do czynienia z tak przyjemna lekarka jaka jest p. Alicja

Lubię tego lekarza.Zawszę mi mdobrze i szybko wytłumaczy chorobę. Nigdy się nie myli.

Lubię tego lekarza.Zawszę mi mdobrze i szybko wytłumaczy chorobę.
Nigdy się nie myli.

udziela oczekiwanej pomocy, przychylna pacjentowi