lekarz Alicja Kryst

Dermatolog, Wenerolog

2,6
2,9
2,4

Pani Doktor jest rzeczowym, bardzo kompetentnym specjalistą. Ciężko oczekiwać żeby wizyty w państwowej służbie zdrowia przebiegały bez opóźnień i trwały po 30 minut. Mimo ograniczeń czasowych jakie mają lekarze przyjmujący na NFZ Pani dr z profesjonalizmem i kompetencją wysłuchała moich problemów, przepisała leki po których stosowaniu przez okres 3-4 m-cy do dziś moje problemy nie wróciły. Polecam każdemu dla kogo ważny jest efekt i profesjonalne leczenie naszych dolegliwości.

P.doktor nie widziała problemu z którym przyszłam . Nie jestem osoba młodą a zostałam potraktowana jak smarkula z urojeniami - zero leczenia . Byłam bardzo rozczarowana.

Bardzo niesymaptyczna i opryskliwa pani doktor. Zdecydowanie nie polecam. Zero profesjonalizmu w tym co robi, bo oprocz bycia dobrym lekarzem wymagany jest szacunek do drugiego czlowieka, a ta pani na pewno go nie ma, Uwazam ze lepiej znalezc innego dermatologa, duzo lepszego i byc potaktowanym godnie niz uzerac sie z tak zadufana i arogancka pania.

jeśli lekarz do którego przychodzę z problemem mówi mi, ze marnuję jego czas, to raczej jest coś nie tak. W szczególni,ze w gabinecie dermokosmetycznym gdzie zostałam skierowana, odesłali mnie do lekarza dermatologa ze zdziwieniem.

Było ok, lekarstwo pomogło, ale Pani wydawała się mało sympatyczna.

Było ok, lekarstwo pomogło, ale Pani wydawała się mało sympatyczna.

W moim przypadku nie uzyskałem żadnej pomocy a przepisane lekarstwa okazały się zupełnie nieprzydatne.

Znakomity, doświadczony lekarz. Poświęca pacjentowi dużo uwagi i troski. Podejmuje się leczenia bardzo trudnych przypadków.

Znakomity, doświadczony lekarz. Poświęca pacjentowi dużo uwagi
i troski. Podejmuje się leczenia bardzo trudnych przypadków.