Wenerolog Warszawa

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak

Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Dorota Spólnicka
Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny. # 7
Wenerolog Warszawa dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Wenerolog, Trycholog

ul. Wielicka 38

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny. # 8

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Z całą odpowiedzialnością polecam tego LEKARZA! 3 miesiące szukałem kogoś takiego od wstydliwych chorób. Panowie to człowiek z 30 letnią praktyką w temacie, pracował w Klinice na Koszykowej. Bada wymaz z cewki moczowej na miejscu wiec oszczędza wam stresu podczas oczekiwania na wynik badania. Nie wiem czemu ktoś dał Mu 4 w ocenach. gdyby były 6 tki dał bym 7.
Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie ...

Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest spam!
Postanowiłem zrobić Panu Doktorowi dobrą reklamę jeśli można to tak nazwać, bo jest tego wart!!! Ja przez 3 miesiące włuczyłem się od jednego konowała do drugiego i pojecia nie mieli co mi jest. Przez ten czas psycha mi siadała. tu Doktor pobrał mi wymaz z cewki moczowej zbadał go na miejscu i zalecił leczenie. to bylo tydzień temu. dziś byłem na kontroli i jest git!!!!
jeśli ktoś chce namiar piszcie na pepeon@o2.pl
A teraz dla Pań dewotek które bedą mnie chciały poniżać i fadać że dobrze mi tak. Nikogo nie zdradziłem i nie skrzywdziłem. Pękła mi prezerwatywa i to przedstawicielka Waszej płci sprzedała mi to coś. Ja nie "podałem dalej"...
Panowie POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Piotrek
Wolny termin: 23 Sie o 17:00. Sprawdź inny. # 9

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji na pewno się nie zdecyduję.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 24 Sie o 10:40. Sprawdź inny. # 10
Wenerolog Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Wenerolog, Trycholog

ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Opinia dodana przez: D

Wenerolodzy w mieście Warszawa