lekarz Alicja Kubiak

Dermatolog

Po pierwsze ma dobre podejście do pacjenta, po drugie widac, ze zna sie na rzeczy, jest bardzo dobrym dermatologiem. Z moim problemem byłam wcześniej u dwóch lekarzy, żeden nie powiedział jasno i wyraznie co mi jest i "odsyłal mnie z kwitkiem", a pani doktor natychmiast zdiagnozowała moją chorobę i zaczela odpowiednio ją leczyc. Dodatkowym plusem jest to że dokładnie wszystko tłumaczy, jak należy stosowac i co oraz duzo mówi o samej chorobie dzięki czemu łatwiej było mi się wyleczyc. Czasu poświęca tyle ile trzeba, nie jest chamska jak lekarze, na których wcześniej trafiłam. Polecam wizytę u tego lekarza. Karolina.

Pani doktor kompletnie zbagatelizowała mój problem. Potraktowała mnie wręcz jak panikarę i hipochondryka. Widocznie nie radzi sobie z niczym bardziej skomplikowanym od trądziku i mój problem ją przerósł. Spodziewałam się chociaż odrobiny zaangażowania. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor Kubiak jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem, polecam ją wszystkim moim koleżankom jak i wam drodzy internauci.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor :) Bardzo mi pomogła i mojej mamie również :) z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor innym pacjentom ; mnie również polecił Ją ktoś kto bardzo sobie chwali panią Doktor Kubiak :))

Poleca. Doktor kompetentna, obejrzała zmiany, wytłumaczyła na czym polega choroba, jakie są metody leczenia, jakie konkretnie leki są do wyboru. Na koniec Pani doktor dała kilkanaście próbek wszystkiego co możliwe - od emulsji do mycia, przez kremy, do fluidu:)

prawdziwy lekarz w powołania! po raz kolejny nie zawiodłem się, polecam 100%

prawdziwy lekarz w powołania! po raz kolejny nie zawiodłem się, polecam 100%

to jest lekarz, zawsze wrócę w razie potrzeby pani Alu

to jest lekarz, zawsze wrócę w razie potrzeby pani Alu

konkretnie, lecz prosto wyjaśnia przyczyny choroby i zasady leczenia. Przyjemnie się rozmawia, nieco szybko, ale jednak przyjemnie. Bardzo mi pomogła.

Polecam, bardzo nam pomogła. Pani doktor przystępnie przedstawiła nam charakter schorzenia, prawidłowo rozpoznała i zastosowała maści, które pomogły, zwróciła uwage na styl naszego odżywiania. Z cała odpowiedzialnoscia wystawiłam ocenę.

Pani Doktor jest niemiłą osobą. Przyszłam do nie prywatnie, prosiłam , aby mnie przyjęła, ponieważ dziecko było bardzo chore, a Ona stwierdziła, ze o 11 wychodzi i absolutnie Nas nie przyjmie. Byłam zdruzgotana tą sytuacją. Pani Doktor , gdzie Pani godność?!!!