Filtruj terminy

Dermatolog Zielona Góra

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz.
Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty.

Pozdrawiam i polecam

65-048 Zielona Góra

Po pierwsze ma dobre podejście do pacjenta, po drugie widac, ze zna sie na rzeczy, jest bardzo dobrym dermatologiem. Z moim problemem byłam wcześniej u dwóch lekarzy, żeden nie powiedział jasno i wyraznie co mi jest i "odsyłal mnie z kwitkiem", a pani doktor natychmiast zdiagnozowała moją chorobę i zaczela odpowiednio ją leczyc. Dodatkowym plusem jest to że dokładnie wszystko tłumaczy, jak należy stosowac i co oraz duzo mówi o ...

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze to nie koniec moich problemów ale moje problemy ze skorą i alergia nie sa juz takie uciążliwe Katarzyna

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Zuza

Gabinet Dermatologiczny
Stefana Wyszyńskiego 99
Zielona Góra

Pani doktor nie udało się dokonać trafnej diagnozy, zły dobór lekarstw, otrzymałem lek na zupełnie inną chorobę. Niestety, na wizytę na NFZ czeka się nawet 5 godzin!!! Lepiej pójść do innej poradni, gdzie czeka się maksymalnie godzinę. Brak rejestracji i ręczne wyszukiwanie kart pacjentów w segregatorach przez panią doktor powoduje, że wizyta trwa niepotrzebnie długo i długo się na nią czeka. Wizyta 15 minut - 5 minut badanie lekarskie, 10 ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Dla mnie super.Jak ktoś lubi słodkopierdzące lalunie to fakt, dr Raduła nie będzie mu odpowiadać.Konkretna i bardzo rzeczowa.
Opinia dodana przez: anna

65-048 Zielona Góra

Mam zmianę skórną w okolicach oka. Przepisała mi Pimafucort, cytuje z ulotki leku: "Należy unikać kontaktu leku z oczami oraz stosowania w okolicy oczu, ponieważ dostanie się maści na spojówki może być przyczyną jaskry proste lub zaćmy podtorebkowej". Oczywiście p. doktor ani słowa o tym nie wspomniała.
Totalny brak kompetencji doktor.

65-048 Zielona Góra

Leczenie okazalo sie nieskuteczne nie ta masc nie te kremy nie te leki teraz lecze skutki odradzam na nfz wizyta trwa 5 minut kolejki duze zero wyjasnien na temat leczenia o chorobie dowiedzialam sie tyle co pisza w internecie zero angazu zadnego wielokierunkowego leczenia zlecenia badan skierowania czy cos no po prostu dramat
Opinia dodana przez: anonim

Dermatolodzy w Zielonej Górze