Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Zielona Góra

- 20
Lekarz zdecydowanie warty polecenia. Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta. Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa
świetny lekarz. Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty. Pozdrawiam i polecam
Pani Doktor Alicja Kubiak to jeden z najwspanialszych ludzi jacy mogą trafić się człowiekowi w życiu. Zawsze profesjonalne, empatyczne i rzetelne podejście do pacjęta. Choruję na łuszczyce 18 lat i musze powiedzieć że zawsze mogłem na nią liczyć .Nawet w najgorszych chwilach z chorobą pomagała jak tylko potrafiła. .
Opinia dodana przez: Paweł
Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby
Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Zuza
Nie polecam. Wprawdzie diagnoza trafna, ale nie bylo to trudne nawet dla laika, zwlaszcza w dobie internetu. Niezbyt przyjemna. Nie daje dojsc do slowa. Pacjenta traktuje zdawkowo i przedmiotowo. Wyczuwa sie lekcewazenie pacjenta. Odnosi sie wrazenie, że chcialaby juz wyprosic go z gabinetu. Nie czulam sie wazna jako pacjent. Bylam co najmniej zdegustowana. Ja nie polecam
Opinia dodana przez: Ryszarda
Bardzo polecam. Pani doktor na medal. Zainteresowana stanem pacjenta, przeprowadziła wnikliwy wywiad a przepisane leki pomogły.
Opinia dodana przez: Wiesława
Mam zmianę skórną w okolicach oka. Przepisała mi Pimafucort, cytuje z ulotki leku: "Należy unikać kontaktu leku z oczami oraz stosowania w okolicy oczu, ponieważ dostanie się maści na spojówki może być przyczyną jaskry proste lub zaćmy podtorebkowej". Oczywiście p. doktor ani słowa o tym nie wspomniała. Totalny brak kompetencji doktor.
Lekarz zajmujacy sie medycyna estetyczna, o ktorej nie ma pojecia.bylam u pani doktor na kosmetycznym usunieciu naczynek laserem na nogach. Skora na nogach zostala strasznie popalona, powychodzily bable,pod kolanem mialam wypalpna dziure, po ktorej mam blizne.cala lydka u nogi jest sina przez rozlane, nowe popekane naczynka. Wydalam duze pieniadze, nogi sa w strasznym stanie,a pani doktor powiedziala ze to moja wina, gdyz mam za sucha skore.teraz musze prosic specjalistow od ...
Opinia dodana przez: Darya
Po raz kolejny miałem nieprzyjemność trafić do tej pani z wysypką na rękach która pojawia mi się i znika od kilku lat. Za pierwszym razem dowiedziałem się że trzeba to obserwować i że mam się pojawić jak tylko zacznie się coś dziać na rękach. Po czym dostałem ulotkę kremu który miałby mi pomóc. Nawet ślepy by zauważył że wciska towar od handlowca (spora sterta tych samych ulotek na półce). Za ...

lekarz Ryszard Szcząchor

Wenerolog, Alergolog

doktorowi mówimy stanowcze nie! gruby żenujący dowcip, brak chęci do pracy, brak chęci współpracy z pacjentem. zdecydowanie wolę żyć z alergią niż leczyć się u tej osoby: na testach skupił się na sensacji, że nie odczuwam dolegliwości w okresie kiedy pyli roślina typowo pastwiskowa, u nas na zalesionym terenie rzadko występująca. nie sprawdzał reakcji organizmy po podaniu alergenu (po kilku wizytach, kiedy przyjąłem alergen i odsiedziałem swój czas w poczekalni, ...
Nie polecam - Pani załatwiła wizytę byle szybko, nie rzucając okiem na opuchliznę na twarzy. Przepisała antybiotyk, który przez dwa tygodnie zwalał mnie z nóg.

dr n. med. Anna Kacalak-Rzepka

Dermatolog, Alergolog