Alicja Segrodnik

Położna

POLECAM ZDECYDOWANIE PANIĄ ALICJĘ! PEŁNA ODDANIA, W PRACĘ WKŁADA CAŁE SERCE

POLECAM ZDECYDOWANIE PANIĄ ALICJĘ! PEŁNA ODDANIA, W PRACĘ WKŁADA CAŁE SERCE

Pani Ala jest naprawdę świetną położną, swoją pracę wykonuje z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenia ani sympatycznej ani oddanej pacjentom, ale na szczęście to mylne wrażenie. Pani Ala jest znakomitą położną, każdemu pomoże, wytłumaczy, zaopiekuje się najlepiej jak potrafi. Polecam na 100%

Jest profesjonalistką w każdym calu.Praca,którą wykonuje jest na pewno jej powołaniem.

Pani Alicja to według mnie najlepsza położna pracująca w strzeleckim szpitalu. Miałam okazję się o tym przekonać, jak w lipcu urodziłam tam syna. Od samego początku Pani Alicja była przy mnie, opiekowała się mną po cięciu cesarskim. Jest bardzo miła, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie, posiada strasznie dużą wiedzę medyczną. Zawsze służyła dobrą rad, pomagała w opiece nad maluszkiem. Jest troskliwa i opiekuńcza. A o podawaniu zastrzyków już nie wspomnę...były bezbolesne!!!! Wychodząc ze szpitala również nie miałam okazji jej podziękować gdyż nie miała akurat dyżuru i dlatego teraz to czynię Pani Alicjo dziękuję bardzo za opiekę nade mną i okazaną mi pomoc. Jest Pani naprawdę dobra w tym co robi!!!!!

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie niedostępnej i niemiłej ale na szczęście to tylko pierwsze wrażenie. Bo jak się przekonałam jako jedyna wśród wielu położnych na oddziale pomagała mi przy maluszku zawsze kiedy była jej zmiana przychodziła do mam i sama od siebie radziła co i jak robić żeby było dobrze. Wychodząc ze szpitala nie miałam okazji jej podziękować co teraz czynię Pani Alicjo dziękuję razem z moim synkiem za pomoc bez której nie poradzilibyśmy sobie....

bardo cipła połozna spokojna, miła ma podejście do maluszków:):):)

bardo cipła połozna spokojna, miła ma podejście do maluszków:):):)

BARDZO KOMPETENTNA OSOSBA POSIADAJĄCA DUŻĄ WIEDZE MEDYCZNĄ. JEST UPRZEJMNA I BARDZO POMOCNA. JEST MIŁA I BARDZO MI POMOGŁA PO NARODZINACH MOJEJ POCIECHY.