Filtruj terminy

Opolskie Położna

mgr Katarzyna Janik

Chwałkowice, Opole

Najwspanialsza kobieta pod słońcem ,pełna zrozumienia i profesjonalizmu.Moj poród był trudny a Pani Kasia potrafiła mnie zmotywować i dodać sił,dbała o nasze bezpieczeństwo, wszystko wyjaśniła.Gdy przyszedł moment parcia konkretnie i zdecydowanie wydawała mi polecenia.Jezeli kiedykolwiek jeszcze będę rodzić to tylko z Pania Kasia.
Opinia dodana przez: Magdalena

Anita Golec

Strzelce Opolskie

Pani Anita jest wspaniałą położną,chodziłam do niej 7lat temu na szkołę rodzenia,kompetentna,świetnie prowadziła zajęcia,gdy zaszłam w kolejną ciążę (po 7 latach) zawsze można było do niej zadzwonić,chętnie służyła radą. Polecam
Opinia dodana przez: kamilla

Regina Franczak

Strzelce Opolskie

To wspaniała polozna.Pare miesięcy temu byłam na oddziale.MIalam problemy z karmieniem,córcia nie chciala jeść,nawał pokarmu,bolały piersi itd.Gdyby nie p.Regina nie poradzilbym sobie.Cierpliwie uczyla,pomagala mi karmić,pocieszała.Żegnałam sie z nią jak z przyjaciółką!oby więcej takich sióstr!
Opinia dodana przez: ona01

Alicja Segrodnik

Położna

szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia

Strzelce Opolskie

Pani Alicja to według mnie najlepsza położna pracująca w strzeleckim szpitalu. Miałam okazję się o tym przekonać, jak w lipcu urodziłam tam syna. Od samego początku Pani Alicja była przy mnie, opiekowała się mną po cięciu cesarskim. Jest bardzo miła, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie, posiada strasznie dużą wiedzę medyczną. Zawsze służyła dobrą rad, pomagała w opiece nad maluszkiem. Jest troskliwa i opiekuńcza. A o podawaniu zastrzyków już nie ...

Gabriela Kalla

Strzelce Opolskie

Bardzo konkretna Pani. Miła, pomocna i zdecydowana w swej pracy.
Ogólnie cała Strzelecka Porodówka ludzie do rany przyłóż.

Iza, Andrzej i mała Anetka dziękują za wszystko i gorąco pozdrawiają!!
Opinia dodana przez: Iza

Anna Kosmala

Strzelce Opolskie

Absolutnie nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. To bardzo miła i doświadczona położna, no może dużo mówi, ale na sali matek słyszałam o niej tylko pochlebne komentarze. Może wcześniejsze Panie miały złe dni...jak to po porodzie, ale warto pomyśleć zanim napisze się o kimś coś takiego

Maria Malkusz

Strzelce Opolskie

Cudowna kobieta o wielkim sercu. Z empatia, szacunkiem ale przede wszystkim z sercem podchodzi do każdej pacjentki. Ciesze sie, ze mialam okazje ja poznac. Bardzo pomogła mi przy karmieniu córeczki.
Opinia dodana przez: Beata

Ewa Podsiadły

Strzelce Opolskie

Gorąco pozdrawiamy Panią Ewę i położne porodówki ze Strzelec Opolskich. Profesjonalna opieka od początku do końca porodu, wsparcie na każdym kroku, spokój i doświadczenie. Polecamy wszystkim mamom chcącym przeżyć poród, a nie trudne doświadczenie.

Iza, Andrzej, Anetka 21.11.2018
Opinia dodana przez: Iza

Urszula Stróżyk

Jemielnica

Kompleksowe podejście do mamy i malucha. Na spokojnie wytłumaczy, podpowie. Bez względu na porę dnia służy pomocą. Polecam- pacjentka od 8 lat

Brygida Mainka

Strzelce Opolskie

Wspaniala położna,godna polecenia,Rewelacyjnie pomaga przy porodzie, cierpliwa,Nastawiona na różne pozycje przy porodzie
Opinia dodana przez: kamilla