lekarz Alicja Walczyk

Alergolog, Pediatra

1,8
1,6

Mialam bardzo dobre zdanie o pani doktor po pobycie dziecka na oddziale alergologii,niestety czar prysł w przychodni..Pani doktor jest osobą arogancką,niuprzejmą,wręcz chamską.ale nie to jest najważniejsze,otóż nie spojrzała nawet na moje dziecko nie mówiąc o zbadaniu jej wystawila natychmiast diagnozę..zdrowa..ok..bardzo się cieszę Pani doktor,ale tak nie zachowuje się lekarz pediatra.Nie w Dziecięcym Szpitalu przyjazdnym dziecku.Nie będę się zagłębiać w Pani aroganckie zachowanie ale proszę pomyśleć że Pani jest dla nas,nie my dla Pani.A jeżeli wypalila sie Pani zawodowo to proponuje zwolnić miejsce mlodym ,ambitnym i chętnym nieść pomoc dzieciom.

Pani alergolog jak się tytułuje nie zasługuje na miano. Leczę córkę kilka lat u Walczyk i jestem zdruzgotana jej podejściem do pacjenta.Odmawia wypełnienia dokumentów potrzebnych do zasiłku pielęgnacyjnego twierdząc ze na to idą jej podatki.KARYGODNE!

Nie polecam! Byłam na wizycie w DSK - nic nie tłumaczyła, nie słuchała rodziców. W gabinecie był lekarz stażysta i tylko jemu powięciła swą uwagę. Podważala kompetencje innych lekarzy ( również specjalistów innych chorobach. Wyszliśmy z wizyty bez dignozy i bez jakichkolwiek informacji co dalej, no dostaliśmy w rękę kwitek ( skierowanie) z nr. pokoju gdzie zapisać się na testy i tyle... Trzeba szukać innego lekarza.

P.Doktor nie ma żadnego kontaktu z rodzicem. Nie można od niej uzyskać żadnych informacji. Robi łaskę, że leczy. Poza tym jest strasznie opryskliwa i pozjadała rozumu. Nie zastanawia się nad tym co mówi przy dziecku. Nie polecam - nigdy.

Leczę się u Pani doktor od okoła 7 lat. Jestem baaardzo zadowolona. Leczenie przyniosła zaskakująco dobre efekty:). Pani doktor jest osobą niezwykle serdeczną, pomocą, do której zawsze chętnie się wraca...

bardzo miła pani doktor która dba o swojego pacjenta .BARDZO POLECAM.

bardzo miła pani doktor która dba o swojego pacjenta .BARDZO POLECAM.

SKANDALICZNE ZACHOWANIE PANI DOKTOR - POSADZENIE DZIADKA DZIECKA O CZYNY LUBIEZNE WOBEC INNEGO PACJENTA.TRAKTOWANIE RODZICOW JAK IDIOTOW, UMIESZCZENIE DZIECKA NA SALI Z DZIECMI CHORYMI NA ROTAWIRUSA!