lekarz Alina Czerniak

2,4
2,1
1,9
2,1

uwaga!!! NAJGORSZY LEKARZ Z JAKIM SIE SPOTKAŁEM PRZEPISAŁA MI LEKI NA 100% GDZIE POSZEDŁEM DO LEKARZA RODZINEGO I TE SAME LEKI PRZEPISAŁ MI ZE ZNIŻKĄ BARDZO NIE MIŁA CHORUJE OD 9 LAT NA NERWICE LĘKOWĄ NIGDY NIE BRAŁEM ZWOLNIENIA L4 GDY TERAZ CHCIAŁEM WZIĄŚĆ NIE CHCIAŁA MI WYPISAĆ MUSIAŁEM WYKUCIĆ TO ZWOLNIENIE A NAJLEPSZE JEST TO ZE TA PANI PRZYJMUJE W CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO NA UL SPÓŁDZIELCÓW W KONINIE I GDY CHCIAŁEM WYCIĄGNĄĆ KARTE CHOROBY PANI POWIEDZIAŁA ZE MOGĘ WZIĄŚĆ TYLKO KSERO A KSERO KOSZTUJE 1,50 STRONA !!! MUSIAŁEM ZAPŁACIC OKOŁO 30 ZŁ

Polecam za zaangażowanie i kompetencję

Polecam za zaangażowanie i kompetencję

Lekarka ma amputowane serce!!!!!!!!!!Pacjent czuje się u tej pani był natrętem!!!!!

Roczne leczenie bez skutku. % minut trwa wizyta i po sprawie, leki wypisane i pa.

To potwór a nie lekarz.. Traktuje pacjenta jak "zero".Sama o osbie z pysznością dodała, że pracuje jako orzecznik-konsultant ZUS, więc takich jak ja ma już dosyć. Nie stwierdziła diagnozy. STANOWCZO ODRADZAM TĄ LEKLARZ

STANOWCZO ODRADZAM TĄ LEKLARZ

najbardziej zimny i oschły lekarz z jakim miałem do czyniena- ludzi traktuje oschle i wali ją co będzie z tobą dalej-nie mam depresji ale osoby z tą chorobą właśnie dzięki niej mogą mieć myśli samobójcze. dla niej jest ważne jest tylko 80 zł za 5 minut wizyty.to najgorszy lekarz u którego byłem tamci byli chociaż uprzejmi a ona jest hamska- ODRADZAM- no że chyba ktoś się chce zdołować i dać 8 dych za to

Nie ważny jest pacjent tylko sztuka do statystyki. Gdy potrzebna będzie pomoc to nie uzyskasz jej bo nie o to w tym wszystkim tu chodzi ;-). A jak nie wiadomo o co chodzi ...

Nie znam innego lekarza do którego tak by pasowało nazwisko. Czerniak złośliwy - złośliwy nowotwór , charakteryzuje się on dużą złośliwością...

Nareszcie ktoś się odważył napisać prawdę. Załatwi ciebie czy chcesz czy nie! Byle szybko i po myśli lekarza ewentualnie innych zainteresowanych tym faktem ;-) osób. Zdecydowanie nie polecam. A kolejki są duże bo ludzie mają też duże potrzeby w tym niepewnym czasie na załatwienie w taki sposób swych problemów.

Jeżeli nie jesteś wariatem to z ciebie zrobi zgodnie z twoją wolą lub wbrew niej. Nie idź tam ! ! ! ! !