lekarz Alina Danyluk

"Ostateczne rozpoznanie - cukrzyca ciążowa" w oparciu o jeden wynik, przekroczony o kilka jednostek. Całkowity brak chęci pani doktor do weryfikacji i skierowania na dodatkowe badania. Warto zaznaczyć, że na pierwszej wizycie miałam w normie wagę, BMI, wagę dziecka, poziom cukru oraz absolutny brak objawów cukrzycy. 2 miesiące(!) pomiarów glukometrem(4 pomiary dziennie) nie wykazały odstępstw od normy, mimo tego, że nie trzymam się żadnej śmiesznej diety. Dieta zalecona w oparciu o.. no właśnie, o nic :) Żadnego pytania o dotychczasowy sposób żywienia, tryb życia i aktywność. Z ciekawości spróbowałam, ale nie był to plan żywienia dla osoby aktywnej fizycznie. Pani doktor była całkiem miła, ale tylko do momentu, w którym zadałam pierwsze pytanie o słuszność tej procedury (bo wizytą lekarską tego nie nazwę). Po 3 tygodniach pomiarów zadzwoniłam, aby je skonsultować. Duże parcie na "wizytę kontrolną", oczywiście płatną. Na moje stwierdzenie, że przyjdę na wizytę, ale dopiero w sytuacji, kiedy wyniki będą poza skalą, pani Danyluk odpowiedziała, iż ma nadzieję, że nie będę miała problemów z tego tytułu na porodówce. Szkoda nerwów i pieniędzy. Nie polecam.

Cudowna kobieta,prawdziwy lekarz z powołania.Konkretna,poświęca dużo czasu pacjentowi,wszystko tłumaczy.Bardzo polecam!